W Dniu Matki liczą się dobre pomysły, więc wytężmy swoją wyobraźnię i wybierzmy prezent odpowiedni dla swojej Mamy.

Data dodania: 2009-05-12

Wyświetleń: 2514

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mama jest jedną z najważniejszych osób w naszym życiu. Całe życie stara się zapewnić nam jak najlepszą przyszłość, chroni nas przed przeciwnościami losu i obdarowuje nas bezinteresowna miłością.

W takim momencie jak Dzień Matki powinniśmy jej za to wszystko podziękować. Wytężmy więc swoją wyobraźnię i wybierzmy dla niej jak najlepszy prezent.

Pomysły na prezenty na Dzień Matki
Prezent dla naszych mam zaplanujmy i przygotujmy z sercem. Efekt na pewno będzie bardzo udany, jeśli nasz prezent będzie oryginalny i przydatny. Dobrym prezentem w tym dniu jest np. biżuteria (kolczyki, bransoletka lub łańcuszek). Mogą to być również jej ulubione perfumy lub coś z kosmetyków. Każda z mam z pewnością ma ulubiony gatunek książek, więc zajrzyj do księgarni.

Dla Mam proponujemy również pościel. Zazwyczaj szkoda wydawać więcej niż kilkadziesiąt zł na tego typu zakupy, dlatego taki prezent zapewni Twojej mamie komfort i poczucie wyjątkowego komfortu, na który normalnie nie mogłaby sobie pozwolić. Pościele szyte są zazwyczaj z tak delikatnych tkanin jak bawełna, satyna czy kora. Dużą popularnością cieszą się wśród nich pościele haftowane. Dobra jakościowo pościel na pewno będzie doskonałym prezentem na „Dzień Matki” ze względu na swą gładkość i przyjemność w dotyku.

Gustownym prezentem będzie podarowanie naszej Mamie świeczek zapachowych w szklanych pucharach, które dodatkowo wypełnisz elementami takimi jak ziarenka kawy, suszone paczki róż lub ziarenka lawendy. Nasza Mama na długi czas zachowa w pamięci ten dzień, a będzie jej o tym przypominał unoszący się w niezapomniany aromat.

Jeżeli w dzień 26 maja masz więcej czasu, zabierz Mamę do kina, restauracji albo chociaż na kawę, która może być podana w nowym porcelanowym zestawie filiżanek. Sprawmy, aby ten wyjątkowy dzień, jakim jest „Dzień Matki” zapadł naszej Mamie głęboko w pamięci. Niech w tym dniu poczuje się wyjątkowa... jedyna... niepowtarzalna.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena