Celem profesjonalnego doradztwa personalnego jest zawsze wsparcie działań Pracodawców poprzez utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz stabilny rozwój zespołu.

Data dodania: 2009-04-15

Wyświetleń: 2192

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Celem profesjonalnego doradztwa personalnego jest zawsze wsparcie działań Pracodawców poprzez utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz stabilny rozwój zespołu. Dla realizacji tego celu, agencje doradztwa personalnego utrzymują stałe kontakty z wiodącymi instytucjami naukowymi, podnosząc systematycznie poziom wiedzy oraz poziom usług. Agencja jest w istocie partnerem Pracodawcy w zakresie skutecznej budowy polityki personalnej.

Jak „to” działa?

Po nawiązaniu kontaktu i prezentacji firmy oraz oferty, agencja szacuje potrzeby kadrowe firmy i po podpisaniu umowy rozpoczyna realizację projektu rekrutacyjnego. Pierwsza faza projektu to przeprowadzenie wieloźródłowego naboru kandydatów i selekcja, w drugiej następuje weryfikacja referencji. Później przechodzi się do przygotowania prezentacji wyselekcjonowanych kandydatów (raport), aby mogła zapaść decyzja o wyborze właściwego kandydata. Całość zamyka ocena współpracy oraz podsumowanie realizacji projektu.

Czas realizacji projektu

Każda agencja zapewniająca doradztwo personalne doskonale wie, jak istotny w przypadku potrzeb kadrowych jest czas reakcji. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby realizacja projektu rekrutacyjnego spełniała Państwa oczekiwania. Przykładowy czas rekrutacji kandydatów na stanowisko specjalisty i faktycznego rozpoczęcia wykonywania obowiązków od momentu nawiązania kontaktu wynosi ok. 4 - 5 tygodni.

Gwarancja

Dla wygody Pracodawcy oraz w celu maksymalnego ograniczenia ryzyka zatrudnienia na dane stanowisko nieodpowiedniego kandydata profesjonalna agencja doradztwa personalnego udziela swoim Klientom gwarancji, która rozpoczyna się z chwilą zatrudnienia zaakceptowanego kandydata. W zależności od stanowiska oraz okresu dotychczasowej współpracy wynosi ona od 3 do 6 miesięcy.
Inwestycja w profesjonalne doradztwo personalne
Inwestycja w projekt rekrutacji i selekcji kształtuje się na poziomie 2 -3 miesięcznego wynagrodzenia brutto oferowanego na danym stanowisku. Kwota ta jest jednak zależna od stanowisk a także wielkości projektu. Dzięki stałej współpracy agencja jest w stanie znacząco obniżyć koszty realizacji projektów.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena