O grach z serii The Sims, słyszał chyba każdy gracz, niezależnie od tego czy żywi do tej produkcji pozytywne lub negatywne odczucia. Potwierdzonym faktem stała się również premiera trzeciej części gry, ustalona na 5 czerwca - to będzie gorący dzień jeśli chodzi o sprzedaż.

Data dodania: 2009-04-12

Wyświetleń: 2047

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Osobiście jestem zdanie, że taki tytuł jak The Sims 3 ma b. duże szanse na pobicie wszelkich rekordów sprzedaży jeśli chodzi o gry komputerowe zarówno w kraju jak i za granicą. EA Polska przygotowała szeroko zakrojoną kampanię reklamową, która ma obejmować między innymi portal nasza-klasa.pl, onet.pl. Grę ma promować Agnieszka Chylińska, ma być o niej głośno w radiu, telewizji (np MTV). Ogółem, włodarze firmy nie szczędzili na promocję i niebawem zapewne 90% użytkowników internetu zobaczy logo trzeciej części gry (chociażby poprzez portal NK)

Jeśli chodzi o samą grę, tzw. "motyw przewodni" nie ulegnie zmianie i nadal będzie chodzić o to samo co wcześniej, a mianowicie o "wirtualne życie". Tym razem będzie natomiast zdecydowanie lepiej, ładniej, bardzie funkcjonalnie etc. etc. Mówiąc o "wirtualnym świecie" miałem na myśli dosłowne możliwości tego skojarzenia. Gracz ma otrzymać do dyspozycji otwarty świat, w którym będzie mógł z dość dużą swobodą eksploatować. W The Sims 3 będziemy mogli zatem ruszyć w miasto na spacer, zakupy, do teatru czy na siłownie. Nasze Simy zyskają bardzo rozbudowany profil osobowościowy, dzięki pięciu stałym cechom, będziemy mogli zdefiniować czy nasza postać będzie tępym osiłkiem czy wyrafinowanym artystą. Edytor postaci ma oferować ogromną ilość funkcji, o czym już niebawem będziemy mogli się przekonać.

Odliczanie właściwie można już zacząć, do premiery pozostało już kilka tygodni i niedługo każdy będzie mógł się przekonać czy Sims 3 spełni jego oczekiwania.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena