Profil Użytkownika

5 zasad każdego kredytobiorcy

Rodzaj: Artykuł

Ubiegając się o kredyt lub pożyczkę często plączemy się w gąszczu informacji. Nierzadko bywa, że są one ze sobą sprzeczne, przez co nasze decyzje niestety nie zawsze są właściwe. Przynajmniej z punktu widzenia naszego portfela. Co zrobić, by wziąć kredyt, który nie zrujnuje domowego budżetu? Pomocnych może okazać się 5 poniższych zasad.

Jakie toksyny zawierają grzyby trujące?

Rodzaj: Artykuł

Wiele grzybów zawiera substancje szkodliwe dla organizmu człowieka. W dawnych czasach większość grzybów uważano za trujące lub przynajmniej podejrzane i ludzie woleli ich unikać, zamiast wzbogacać nimi swoje pożywienie. Dziś nasza wiedza na temat grzybów jest o wiele większa, ale niestety przypadki zatruć wciąż się zdarzają.

Działania niepożądane doustnych środków antykoncepcyjnych

Rodzaj: Artykuł

Nawet jeżeli zażywanie tabletek antykoncepcyjnych stało się szeroko rozpowszechnione i ogólnie akceptowane, to i tak ich pierwszorazowe przypisanie wymaga zebrania od kobiety dokładnego wywiadu chorobowego. Pozwoli to na wykrycie wszelkich ukrytych czynników ryzyka. Jakie są więc skutki uboczne zażywania tabletek antykoncepcyjnych?

Zalety hormonalnych środków antykoncepcyjnych

Rodzaj: Artykuł

Oprócz względnie pewnej ochrony przed zajściem w nieplanowaną ciążę, tabletka antykoncepcyjna cechuje się wieloma innymi, pozytywnymi  działaniami. Dzięki temu, tabletka ta coraz częściej znajduje swoje zastosowanie również w celach terapeutycznych. W czym więc jeszcze może być pomocna tabletka antykoncepcyjna?

Profil

Radosław Pokrzywnicki

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
20
Kod partnerski:
/p:20224

Data urodzenia:
1997-04-22
Dołączył:
2011-04-22 23:23:05

Ostatnie logowanie:
01-01-2013