Profil Użytkownika

Jakie perspektywy ma górnictwo morskie w Polsce?

Rodzaj: Artykuł

Czym jest górnictwo morskie i dlaczego jego rozwój może przyśpieszyć w dobie pandemii? Czy Polska może mieć w tym swój udział i jaki związek ma z tym dostęp do Bałtyku? Wreszcie jakie w ogóle są zalety tego rozwiązania w porównaniu z tradycyjnym wydobyciem prowadzonym na lądzie?

Profesjonalny wodzirej weselny odpowiada za więcej niż dobrą zabawę

Rodzaj: Artykuł

Jeśli nie zdajemy sobie sprawy z tego, za co powinien odpowiadać wodzirej weselny, to możemy zupełnie niepotrzebnie narazić się na wynajęcie kogoś niewłaściwego. Należy pamiętać, że wodzirej weselny jest osobą, która towarzyszy gościom przez dosyć długi czas, a ostatnie czego potrzebujemy to dodatkowy kłopot dla Państwa Młodych.

Lepiej kupić zawiasy online czy odwiedzić stacjonarny sklep z zawiasami?

Rodzaj: Artykuł

Chcesz wymienić zawiasy w drzwiach, ale nie znasz ich typu? A może planujesz zakup nowego skrzydła drzwi i chętnie dobrałbyś do nich zawiasy? Powstaje pytanie, czy na pewno zachodzi potrzeba oglądania ich na żywo, czy spokojnie można zamówić je przez internet. Czy masz do tego wystarczające informacje?

Sztuczny storczyk ma szereg zalet, które czynią z niego świetny prezent!

Rodzaj: Artykuł

Tradycja wręczania kwiatów przy róożnych okazjach towarzyszy nam od bardzo dawna i nikogo nie dziwi. Co bardziej wnikliwi interesują się nawet tym, jakie kwiaty pasują do kontekstu określonych sytuacji. Pamiętamy np., żeby nie wręczać parzystej liczby roślin w bukiecie. A co z wręczaniem sztucznych kwiatów w prezencie?

Wydatki na badanie rynku to może być cena sukcesu

Rodzaj: Artykuł

Początkujący przedsiębiorca może popełnić jeden zasadniczy błąd na początku swojej działalności, który zaważy na losach jego firmy. Jest to przeszacowanie potencjału swojej oferty. Zazwyczaj wynika to z tego, że niewłaściwie przeprowadził badania rynku albo co gorsze... nie przeprowadził ich wcale.

Profil

Paweł Siudym

Autor
Artykułów:
20
Kod partnerski:
/p:196349

Data urodzenia:
2006-04-10
Dołączył:
2020-02-19 13:12:21

Ostatnie logowanie:
03-08-2020