Ślub, a co za tym idzie, także wesele, to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Nic dziwnego, że wszystkim zainteresowanym zależy na tym, żeby ten dzień przebiegł bez żadnych zakłóceń i zgodnie z dokładnie obmyślonym planem. Jednym ze stałych elementów wesela od lat są wodzireje.

Data dodania: 2020-04-24

Wyświetleń: 549

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Potrzebny Ci animator weselny? Upewnij się, że będzie profesjonalny!

Dobry DJ na wesele wie, co ludziom w duszy gra

Oczywiście kwestia doboru muzyki zaczyna się od preferencji Pary Młodej. Jednak dobry DJ na wesele wie, że już w trakcie trwania imprezy, należy bacznie obserwować, jak bawią się goście i do czego ewentualnie w danej chwili się skłaniają. Może chcą kontynuować zabawę do szybszych utworów? A może nieco się zmęczyli i przyszedł czas na "wolne"? Jeśli ten opis odpowiada Twoim wyobrażeniom o tym, to pozostaje znaleźć właściwą osobę!

Potrzebny Ci DJ, wodzirej?

Właściwie najlepiej by było, gdyby wodzirej był człowiekiem orkiestrą i nie tylko animował gości i razem z DJem dostosowywał muzykę do nastrojów panujących na parkiecie, ale również pomagał w razie potrzeby Młodej Parze i miał oczy dookoła głowy na wypadek, gdyby jakiś fragment uroczystości trzeba było zmodyfikować na bieżąco.

Animator dla dzieci na wesele? Animator weselny "do zadań specjalnych"

Wesela w gruncie rzeczy są wydarzeniami, które trwają długo, a takie nie sprzyjają najmłodszym. Zwłaszcza, że ich organizacja głównie jest zaplanowana z myślą o dorosłych. Nie jest jednak niczym niespotykanym, że na weselach pojawiają się również dzieci w różnym wieku. Dlatego ważne jest, żeby w planie przewidzieć atrakcje również dla nich. Dobry animator weselny ma w zanadrzu rozwiązania na każdą okazję - na szczęście niektórzy wodzirejowie wpisują się w tę charakterystykę. 

Iluzjonista na wesele gwarantuje uwagę gości

Lubimy magiczne sztuczki, choćby dlatego, że chcemy odgadnąć, na czym polegają. Pokazy iluzjonistyczne skutecznie przyciągają uwagę gości i są dobrą okazją do ich aktywizacji. Dlatego iluzjonista na wesele może okazać się strzałem w dziesiątkę i czymś, czego nie zagwarantuje didżej i wodzireje. No chyba, że za wszystkie te zadania odpowiada jedna osoba! 

DJ na wesele 

Potrzebny profesjonalny DJ? Warszawa, czy nawet najdalsze zakątki Polski - wszyscy mają podobne potrzeby. Czasami zdarza się, że to wodzirej zaproponuje dobrego DJa i dopilnuje, że wszystko będzie zgodne z wyobrażeniami Młodej Pary.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena