Dzięki postępowi technologicznemu wiele usług zyskało znacznie większą dostępność. Żeby wspomnieć choćby o bankowości czy dobrodziejstwach płynących z kompleksowego zakresu możliwości, które zapewnia poczta elektroniczna. Czasem i pieniędzmi łatwo zarządzać z poziomu telefonu, a co z bezpieczeństwem? Czemu nie postawić na zdalny monitoring?

Data dodania: 2020-04-23

Wyświetleń: 414

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Centrum monitorowania alarmów, które możesz mieć w telefonie

Monitoring kojarzy się raczej ze skomplikowaną infrastrukturą sprzętową; routerami, serwerownią, odbiornikami, pokojami pełnymi monitorów, jak z hollywoodzkich filmów. Rozwój technologiczny umożliwił jednak kontrolę nad całym systemem w formie zdalnej. Centrum monitorowania alarmów możemy mieć nawet w telefonie, a to wszystko dzięki przeniesieniu usług do tzw. chmury. Zdalny monitoring nigdy nie był prostszy.

Software do monitoringu firmy

Model SaaS (Software as a Service) umożliwia zakupienie dostępu do oprogramowania, z którego następnie możemy korzystać jak z własnego. Funkcje są dostępne właściwie od razu - to po stronie operatora SaaS pozostaje zadbanie o wszelkie aspekty techniczne. Tobie potrzebny jest jedyny dostęp do Internetu i przeglądarka. Software do monitoringu firmy znajduje się w chmurze, po Twojej stronie pozostaje uruchomienie szeregu aplikacji w przeglądarce i... już. Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej platformy. Oprogramowanie do monitoringu firmy nie wymaga instalacji.

Aplikacja do monitoringu firmy dostępna od zaraz

Istnieją profesjonalne systemy dla firm ochrony do kompleksowej obsługi centrów monitoringu - również polskie. Są to niezwykle intuicyjne i łatwe do wprowadzenia rozwiązanie do monitorowania firmy, którego wdrożenie jest właściwie formalnością, bo twórcy chętnie pomogą w przeprowadzeniu wszystkich wymaganych procedur. Takie rozwiązania to znajdujący się w chmurze software do monitorowania firmy i nie tylko. Oparte na nim aplikacje do monitoringu firmy, umożliwiają monitorowanie alarmów, wideo oraz gps, ale równie dobrze zarządzanie systemami monitorowania domów, pojedynczych osób czy pojazdów. Ponadto oferują szereg funkcji dodatkowych jak np. łączność głosowa VoIP, książki ochrony, automatyczne raporty, alerty i wiele, wiele innych. 

Wirtualna platforma do monitorowania firmy jest rozwiązaniem opłacalnym

Takie wirtualna, znajdująca się w chmurze, platforma do monitoringu firmy jest jedną z bardziej opłacalnych form posiadania i użytkowania własnego centrum monitorowania alarmów. Dzięki temu możesz sprawić, że oprogramowanie do monitoringu firmy czy domu będzie dostosowane do Twoich potrzeb... również na telefonie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena