Profil Użytkownika

Jakie korzyści przynosi audyt punktów sprzedaży?

Rodzaj: Artykuł

Wprowadzanie nowego produktu na rynek wiąże się z kilkoma złożonymi procesami. Począwszy od produkcji przez opracowanie metod promocji po ich implementację w określonych punktach sprzedaży. I może się okazać, że najtrudniejsze zadanie stoi przed nami już po wprowadzeniu produktu na rynek.

Długopis z końcówką do ekranów dotykowych

Rodzaj: Artykuł

Kto pamięta czasy pierwszych ekranów dotykowych, ten pamięta charakterystyczne rysiki, które miały za zadanie pomóc nam wprowadzać określone informacje do urządzenia. Zresztą wówczas dotykanie palcami na niewiele się zdawało, bo ekran reagował właśnie na przewidzianą dla niego końcówkę. Czasy się zmieniły, jednak rysiki dalej bywają potrzebne!

Obsługa korespondencji masowej w dobie pandemii

Rodzaj: Artykuł

Mimo pandemii część procesów trudno powstrzymać, a jednym z nich jest korespondencja masowa. Powiadamianie Klientów o nowościach, ofertach, czy różnych innych informacjach za pomocą listów to wciąż element działania wielu firm. Jeśli również Twojej, to warto zapoznać się z praktycznym rozwiązaniem, które może ułatwić tę kwestię.

Jak przeprowadza się odbiór odpadów cynkowych?

Rodzaj: Artykuł

Prowadzenie przedsiębiorstwa, które zajmuje się produkcją przy użyciu chemii cynkowej, wiąże się z obowiązkiem zagospodarowania odpadów cynkowych. Jest to sprawa regulowana prawnie, co oznacza, że musi być przeprowadzana zgodnie ze wszystkimi wytycznymi, więc warto zwrócić się do doświadczonej firmy zewnętrznej.

Czy hurtownia opakowań jednorazowych sprzedaje też detalicznie?

Rodzaj: Artykuł

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd stacje benzynowe i sieciowe sklepy biorą opakowania na świeże wypieki, kanapki czy kubki na kawę, to te elementy asortymentu, najczęściej z dedykowanymi nadrukami, dostarcza im hurtownia opakowań jednorazowych. Czy można zaopatrzyć się w podobne produkty w mniejszej skali i czy jest to opłacalne?

Profil

Paweł Siudym

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
25
Kod partnerski:
/p:196349

Data urodzenia:
2006-04-10
Dołączył:
2020-02-19 13:12:21

Ostatnie logowanie:
14-09-2020