Profil Użytkownika

Drugie życie.

Rodzaj: Artykuł

Był pogodny lipcowy dzień. Wąska górska ścieżka. Słońce przbijało się przez liście chroniące nas przed nadchodzącym skwarem. Zapach lasu wprawiał w upojny nastrój wycieczki w nieznane. Czy to przypadek, że pod przypadkowo kopniętym kamieniem kryła się stara moneta zgubiona przez nieznanego przechodnia ponad sto lat temu. A jednak.

Uwaga: za darmo!

Rodzaj: Artykuł

I znowu dałem się nabrać na tanie chwyty marketingowe. Szczytne akcje, wielkie idee a w rzeczywistość chytry biznes. Zawoluowana kolejna akcja marketingowa co gorsza czychająca na abitnych ludzi, którzy zaczynają coś rozumieć w temacie

Budowanie strategii cz.2.

Rodzaj: Artykuł

Inwestor giełdowy jak dobry ogrodnik dba o swoje rośliny. Pieli je, nawozi, podlewa. Przemawia do nich z czułością. Cóż z tego, skoro ten gatunek nie rośnie w tym klimacie. Gdy prawie cały ogród należał do byków jego uprawę zjadły niedźwiedzie. Zapomniał o zasadach.

Budowanie strategii cz.1

Rodzaj: Artykuł

Nie ma podróży bez mapy. Nie ma bitwy bez strategii. Każda gra posiada swoje zasady, a każdy mistrz swoje "tajemne" sposoby by wygrywać. 

Najważniejsza jest decyzja.

Rodzaj: Artykuł

Inwestowanie to pasmo decyzji, które trzeba podjąć. Sukces odniesiony na giełdzie, w nieruchomościach, biznesie czy choćby samodoskonaleniu jest bezapelacyjnie tym wznioślejszy im decyzja, której był finalnym efektem okazała się trafniejsza, dojrzalsza, bardziej zdeterminowana.

Profil

Richart Grel

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
14
Kod partnerski:
/p:12827

Data urodzenia:
1967-04-08
Dołączył:
2009-08-29 15:13:23

Ostatnie logowanie:
19-10-2016