Dzisiaj w Internecie możemy praktycznie realizować wszystko czym się interesujemy bez zahamowań. Nic więc dziwnego jeśli większość naszej populacji uwielbia dobra muzykę że tworzą się takie grona tematyczne czy też powstaje wyszukiwarka mp3, która umożliwia na w szybki sposób odnalezienie utworów, kompozycji muzycznych wybranych autorów i piosenkarzy.

Data dodania: 2009-03-18

Wyświetleń: 1626

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzisiaj w Internecie możemy praktycznie realizować wszystko czym się interesujemy bez zahamowań. Nie dość że na większości portali możemy robić to za darmo, to na dodatek możemy zrzeszać się w kluby i grona tematyczne. Nic więc dziwnego jeśli większość naszej populacji uwielbia dobra muzykę że tworzą się takie grona tematyczne czy też powstaje wyszukiwarka mp3 , która umożliwia na w szybki sposób odnalezienie utworów, kompozycji muzycznych wybranych autorów i piosenkarzy. Dodatkowo również możemy zbierać się w grupy i wymieniać poglądami ale to co najważniejsze jest na takowych portalach to możliwość skorzystania z takiej opcji jak download mp3, która na sponsorowanych linkach jest dla nas opcją bezpłatną. Każdy taki istniejący portal pozwala nam również na sprecyzowanie swoich upodobań muzycznych , czyli tworzy portale tematyczne w jednym gatunku muzycznym jak na przykład muzyka techno, gdzie możemy ściągać wszystkie znane kawałki, słuchać kompozycji na żywo i wymieniać się poglądami. Wiele takich możliwości dają nam również inne reklamowe portale na których odnajdujemy odnośniki do darmowych piosenek, niektóre są płatne za pośrednictwem telefonu komórkowego, a za pośrednictwem wysłanej wiadomości za określoną kwotę otrzymujemy wiadomość z ulubioną mp3-ką którą wybraliśmy.

Hip hop swoje lata świetności ma już za sobą, za to fani nadal są i będą dlatego też i taki portale istnieją i istnieć będą bo jak się mówi muzyka nigdy nie umiera i zawsze będą tacy co pamiętają jeszcze czasy hip hopu i chcą go mieć czy to na swoich komputerach czy tez telefonach.

Nie ma to znaczenia najmniejszego, najważniejsze jest to, że poprzez Internet wiele firmy może się rozwijać dając swoim użytkownikom możliwość zabawy i rozrywki.
Licencja: Creative Commons