Marzysz o zaistnieniu w sieci i stworzeniu kanału, który będą śledzić tysiące followersów, ale nie do końca wiesz, w jaki sposób ich pozyskać? Załóż konto na platformie internetowej Net Pocket, dotrzyj do nowych odbiorców i daj im się docenić. To również idealne miejsce dla tych, którzy zbierają punkty cashback za zakupy internetowe. Na Net Pocket znajdziesz oferty z ponad 1500 sklepów zebrane w jednym miejscu! 

Data dodania: 2022-02-07

Wyświetleń: 321

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Net Pocket – miejsce spotkań twórców internetowych i fanów cashbacku

Dodatkowo część odzyskanych w ten sposób środków możesz przekazać swoim ulubionym twórcom zarejestrowanym w serwisie.

Net Pocket – coś więcej niż zarabianie na zakupach

Serwis Net Pocket to dość nietypowe miejsce w polskim internecie. Spotykają się tu fani cashbacku i osoby, którym zależy na pokazaniu swojego contentu jak najszerszemu gronu odbiorców. Ci pierwsi za każde zakupy w sklepach z Listy Partnerów otrzymują częściowy zwrot w formie punktów. Po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości mogą wypłacić je w formie przelewu na konto bakowe lub PayPal albo… wykorzystać do głosowania na twórców i dołożyć tym samym własną cegiełkę do rozwoju ich kanałów.

Net Pocket – proces rejestracji

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do społeczności Net Pocket jako twórca, czy użytkownik oszczędzający na każdych zakupach w internecie, będziesz potrzebować konta w serwisie. Założenie go zajmuje dosłownie chwilę i jest w pełni darmowe. Możesz wybrać rejestrację poprzez e-mail (wtedy podajesz adres swojej poczty elektronicznej i hasło) lub logowanie z wykorzystaniem danych, których używasz na Koncie Apple, Koncie Google lub Facebooku. Nie zapomnij też zapoznać się z regulaminem (i zaakceptować jego postanowień) – jest to niezbędne do korzystania z funkcjonalności serwisu.

Darmowa wtyczka Net Pocket – oferty cashbacku zawsze pod ręką

Po dokonaniu rejestracji możesz w każdej chwili dokonywać zakupów z poziomu platformy. Jeśli dodatkowo chcesz trzymać rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzać, które sklepy przygotowały dla najkorzystniejsze oferty, pobierz dedykowaną wtyczkę Net Pocket. Kupuj online i głosuj na twórców po kliknięciu ikonki na pasku narzędzi przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome.

Załóżmy, że potrzebujesz nowych słuchawek. W Net Pocket od razu sprawdzisz, który sprzedawca zaoferuje Ci większy cashback za zakupy. Wystarczy, że otworzysz zakładkę „Sklepy” na stronie głównej, a następnie klikniesz przycisk „Znajdź sklep”. Możesz po prostu wpisać nazwę konkretnego sklepu i porównać wartość cashbacku z propozycją konkurencji albo wybrać jedną z dostępnych kategorii i automatycznie posortować wyniki wyszukiwania alfabetycznie bądź według przyznawanego cashbacku (w ujęciu kwotowym lub procentowym). Dzięki Net Pocket zyskujesz możliwość sprawdzenia dostępnych ofert i wyboru tej, która okaże się dla Ciebie korzystniejsza. Słowem: kupujesz świadomie i oszczędzasz więcej.

Darmowa aplikacja Net Pocket

Jeśli należysz do osób, które podczas kupowania przez internet zazwyczaj korzystają ze smartfona, koniecznie pobierz intuicyjną i łatwą w obsłudze aplikację mobilną Net Pocket. Ściągnij ją za darmo w App Store lub Sklepie Google Play. Oszczędzaj tak, jak Ci wygodnie i kiedy tylko zechcesz!

Net Pocket – kupuj świadomie, oszczędzaj, doceniaj, miej wpływ na powstawanie treści

Serwis Net Pocket przeciera szklaki. Jest póki co jedynym miejscem, gdzie kupujący w sieci mogą nie tylko korzystać z promocyjnych warunków, ale też przekazywać część zaoszczędzonych środków zdolnym artystom, edukatorom czy influencerom i przyczyniać się tym samym do ich zawodowego rozwoju oraz powstawania wartościowych treści. Każdy oddany punkt cashback ma wpływ na pozycję wybranego twórcy w rankingu i jego popularność w serwisie, więc może w przyszłości okazać się „trampoliną do sukcesu”.

Jednocześnie zestawienie ofert z ponad 1500 sklepów w jednym miejscu i ułatwiony dostęp do najlepszych z nich sprawia, że oszczędzanie dzięki cashbackowi promuje świadome kupowanie. Co za tym idzie, ma szansę oddziaływać na nawyki zakupowe, a nawet trwale je zmieniać.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena