Steam to klient, dzięki któremu możesz ściągać gry, np. Half-Life lub Counter-Strike.

Data dodania: 2009-03-13

Wyświetleń: 4049

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak zmienić język na polski?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Settings > zakładka Language > z listy wybierz Polish > kliknij OK > Restart Steam.
Po restarcie klienta będzie język polski Forum Counter-Strike.

Jak wyłączyć wyskakujące okna podczas uruchamiania?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Wiadomości > odznacz “Moje gry” i “Nadchodzące premiery” > OK.

Nie chcę aby Steam uruchamiał się podczas startu systemu. Jak to wyłączyć?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Interfejs > odznacz “Uruchom Steam przy uruchamianiu Windows” > OK.

Gdzie zainstalować nowe skórki?
Wszystkie skórki należy wrzucać do folderu Steam\skins\

Jak zmienić skórkę (wygląd) klienta?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Interfejs > z listy “Wybierz skórkę, której ma używać Steam” wybierz którąś ze skórek > OK > Uruchom Steam ponownie.
Po restarcie klienta będzie nowy wygląd.

Jak zmienić okno ulubione?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Interfejs > z listy “Okno Ulubione” wybierz okno, które ma się pojawiać podczas uruchamiania Steama > OK.

Jak zmienić hasło?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Konto > Zmień hasło > Chcę zmienić hasło > Dalej > nowe hasło wpisz w drugim i trzecim polu, ale wcześniej należy podać aktualne hasło (w pierwszym polu) > Dalej > Zakończ.

Jak zmienić tajne pytanie i odpowiedź?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Konto > Zmień hasło > Chcę zmienić tajne pytanie > Dalej > podaj co trzeba > Dalej > Zakończ.

Jak zmienić e-mail kontaktowy?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Konto > Zmień e-mail kontaktowy > wpisz nowego maila > Dalej > Zakończ.

Czy da się zmienić nazwę (login) konta?
Nie.

Jak się wylogować i zalogować jako inny użytkownik?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Konto > Zaloguj się jako inny użytkownik > Wylogowanie.

Zapomniałem hasła. Jak je odzyskać?
Uruchom Steam > Odzyskaj utracone konto… > Znam nazwę mojego konta > Dalej > wpisz nazwę konta > Dalej > poczekaj chwilę. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, ponieważ został Ci wysłany kod weryfikacyjny, który należy wpisać w pierwsze pole. W drugim polu wpisz tajną odpowiedź i przejdź dalej. Wpisz nowe hasło w obu polach > Dalej > poczekaj chwilę > Zakończ.
Twoje hasło zostało zmienione. Możesz się już zalogować.

Zapomniałem nazwy konta. Co mam zrobić?
Uruchom Steam > Odzyskaj utracone konto… > Nie znam nazwy mojego konta > Pamiętam podany przeze mnie kontaktowy adres e-mail > Dalej > wpisz swój e-mail > Dalej > Zakończ. W Twojej skrzynce pocztowej powinna być wiadomość z nazwą konta.

Steam Community: Jak wgrać awatar?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Znajomi > po lewej Zmień > w nowym oknie zjedź na dół > Przeglądaj… > wybierz obrazek > Załaduj.

Steam Community: Jak zmienić pseudonim (nick)?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Znajomi > w polu Pseudonim wpisz swój nick > OK.

Steam Community: Zawsze po zalogowaniu się na konto jestem online.
Jak to wyłączyć?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Znajomi > odznacz “Automatycznie zaloguj do Znajomych po uruchomieniu Steam” > OK.

Steam Community: Podczas gry nie mogę zobaczyć swoich Znajomych. Co zrobić?
Kliknij na ikonę klienta w trayu i wybierz kolejno: Opcje > zakładka Podczas gry > zaznacz “Włącz dostęp do społeczności Steam podczas gry” > OK.
Steam Community: Gdzie zmienić klawisze skrótu?
Opcje > zakładka Podczas gry > kliknij w pole “Naciśnij klawisze skrótu” > naciśnij wybrany klawisz > OK.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena