W obecnym kryzysie coraz więcej firm tnie wydatki na swoją promocję, bądź też wydatki na różnorakie imprezy integracyjne. Ale czy słusznie? Czy wydatki na budowanie zgranych i funkcjonalnych zespołów ludzi są dobrym wyjściem w czasach kiedy każdy pracownik musi dać z siebie wszystko i to On musi być motorem napędowym Firmy?

Data dodania: 2009-03-12

Wyświetleń: 3206

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ogromna ilość pracy z której musi się wywiązać każdy pracownik aby utrzymać firmę na rynku, dostarczając wciąż nowym pomysłów i rozwiązań wiąże się ze znacznym stresem, większą ilością konfliktów w zespole, mniejszą efektywnością pracy w wyniku przemęczenia. Dlatego też tak ogromnie ważnym czynnikiem, który właśnie teraz, w obecnym kryzysie, może pomóc firmie jest integracja pracowników, skuteczne motywowanie do zwiększenia efektywności pracy i rozładowanie nagromadzonych emocji i stresów. A co będzie skuteczniej integrowało i motywowało jak nie wspólna zabawa, wspólne rozmowy w trakcie imprez integracyjnych? Taka firmowa impreza pomoże usprawnić pracę zespołów, zbuduje więź między pracownikami i co najważniejsze na pewno zmotywuje ich do dalszej ciężkiej pracy.
Od niedawna wielką popularnością podczas imprez firmowych cieszą się pokazy erotyczne. Jest to z pewnością forma rozrywki, która zadowoli nawet najbardziej wybrednego uczestnika imprezy. Dodatkowo w ofercie firm zajmujących się organizacją imprez firmowych coraz częściej pojawia się rozbierany poker (w którym krupierki, nie tylko poprowadzą profesjonalnie turniej pokera, ale także zagrają z wszystkimi chętnymi w rozbieranego pokera) oraz striptiz w profesjonalnym wykonaniu.
Po takiej dawce niezapomnianych przeżyć i wspaniałej integracji zespołu Firma nie musi się już martwić przez dłuższy czas o wydajność pracowników. Owocem takiej imprezy firmowej będzie na pewno większa jakość pracy i wydajność pracowników, oraz świeże spojrzenie na sprawy związane z firmą, co może przełożyć się na nowe pomysły i większe pieniądze!

Licencja: Creative Commons