Rynek obejmujący ubezpieczenia online wciąż się rozwija. Niewątpliwy wpływ na ten stan rzeczy ma wciąż rosnące zapotrzebowanie gospodarstw domowych na polisy na życie. Nowe rozwiązania technologiczne pozwalają na wykupienie ubezpieczenia nie ruszając się z domu.

Data dodania: 2009-03-05

Wyświetleń: 1970

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rynek obejmujący ubezpieczenia online wciąż się rozwija. Niewątpliwy wpływ na ten stan rzeczy ma wciąż rosnące zapotrzebowanie gospodarstw domowych na polisy na życie. Ponadto coraz więcej Polaków wykupuje tanie ubezpieczenia komunikacyjne, wśród nich nie tylko obowiązkowe OC, lecz także AC, NNW oraz Assistance. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że firmy oferujące polisy wciąż poszerzają swoją ofertę i podnoszą standardy, jeśli chodzi o jakość usług. Nowe rozwiązania technologiczne pozwalają na wykupienie ubezpieczenia nie ruszając się z domu.

Ubezpieczenia online – do polisy jeden klik

Internet powoli zaczyna wkraczać w każdą dziedzinę naszego życia. Niepostrzeżenie staje się kluczowym narzędziem służącym nie tylko do realizacji zadań formalnych, lecz także do podtrzymywania kontaktów z innymi ludźmi. Każdy kto choć trochę musiał zainteresować się tematyką taką jak ubezpieczenia zauważył, jak wielki wpływ Internet wywarł na ofertę towarzystw ubezpieczeniowych. Dziś by założyć polisę nie trzeba już umawiać się na spotkanie z agentem, jechać do siedziby firmy, ani nawet wychodzić z domu. Coraz popularniejsze ubezpieczenia online wykupić można nie odchodząc od monitora komputera. Szeroka oferta pozwala dopasować polisę do swoich potrzeb. Tanie ubezpieczenia dostępne w formie direct, to opłata jedynie za produkt – bez prowizji dla pośrednika.

Tanie ubezpieczenia – tu sam decydujesz

Ubezpieczenia online mają kolejny niezaprzeczalny plus. Osoba zainteresowana polisą jest stanie sama wyliczyć składkę, jaką będzie musiała zapłacić. W ten sposób można porównać ofertę różnych firma, a następnie idealnie dopasować profil ubezpieczenia do swoich potrzeb. Niektóre osoby (zwłaszcza ludzie starsi) są nieco nieufni wobec tej formy zakładania polisy. Boją się, że nie poradzą sobie z wypełnieniem formalności lub nie zrozumieją znaczenia niektórych terminów. Zupełnie niepotrzebnie. Strony www firm oferujących tanie ubezpieczenia online bardzo często wsparte są solidnym zapleczem kontekstowym - prowadzącym klientów krok po kroku. Ponadto, w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze można zadzwonić do konsultanta i poprosić go o wyjaśnienie zaistniałych problemów.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena