Co myślą single o kryzysie gospodarczym? Według ankiety przeprowadzonej przez matrymonialny serwis doboru partnerskiego be2, większość z nich uważa, że trudne momenty życiowe łatwiej jest spędzać we dwójkę.

Data dodania: 2009-02-19

Wyświetleń: 1634

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mówi się, że problem dzielony z kimś to problem o połowę mniejszy. Zdaje się to potwierdzać ankieta przeprowadzona przez matrymonialny serwis doboru partnerskiego be2, zgodnie z którą 64% singli na całym świecie wierzy, że trudne momenty w życiu, takie jak kryzys gospodarczy, łatwiej jest przeżywać we dwójkę.
27% spośród wszystkich ankietowanych singli uważa, że wielkie znaczenie ma to, aby mieć partnera w czasie kryzysu gospodarczego, a tylko 8% nie dostrzega różnicy.
Ktoś mógłby powiedzieć, że szklanka jest nadal niemal w połowie pełna, mając na względzie odpowiedzi 42% singli, którzy są przekonani, że kryzys ma na nich znikomy wpływ lub nie ma go wcale. Jakkolwiek 12% respondentów odczuwa efekty kryzysu na własnej skórze.
Odwrotnie proporcjonalne wydaje się być postrzeganie przyszłości w 2009 roku. Blisko 56% spośród ankietowanych osób patrzy w przyszłość z ostrożnością i obawą, a jedynie 15% nie martwi się zupełnie.
O be2
be2 jest jednym z wiodących światowych serwisów doboru partnerskiego. Serwis łączy pary osoby poszukujące trwałego i szczęśliwego związku. Firma be2, której siedziba znajduje się w Grevenmacher, w Luksemburgu, została założona w 2003 r. przez Dr. Roberta Wuttke. Dzisiaj be2 jest obecne w 36 krajach, na 6 kontynentach. Polska wersja serwisu http://www.be2.pl została uruchomiona w roku 2007. W oparciu o naukowo opracowany test osobowości każdy użytkownik be2 otrzymuje swój osobisty profil, po czym następuje staranne dopasowanie go z profilami innych użytkowników, przy użyciu unikalnego algorytmu. Następnie serwis be2 rekomenduje użytkownikom potencjalnych partnerów. To zasadnicza przewaga metody be2 nad typowymi serwisami randkowymi: użytkownicy be2 nie muszą szukać – odpowiedni partnerzy są im przedstawiani. Miara sukcesu be2 mówi sama za siebie: ponad 40 procent użytkowników premium znajduje partnera.
Od samego początku be2 cechuje ogromny i ciągły wzrost: obecnie be2 ma ponad 230 pracowników z 43 różnych narodowości oraz ponad 14 milionów zarejestrowanych użytkowników. 20.000 kolejnych użytkowników rejestruje się na stronach be2 każdego dnia.

Dowiedz się więcej o naszym serwisie na:http://www.be2.com
Więcej informacji o naszej firmie dostępne jest pod adresem: http://www.be2.com/corp


Licencja: Creative Commons