Każdy właściciel strony internetowej chciałby, aby była ona dobrze widoczna w wyszukiwarkach. Jest to szczególnie ważne w branże e-commerce, w której liczba odwiedzin na stronie przekłada się na wyniki sprzedaży. Mogą oni teraz skorzystać z bezpłatnego kursu pozycjonowania. Ale nie tylko oni. Omawiane w czasie szkolenia zagadnienia przydadzą się  również blogerzy, początkujący pracownicy agencji marketingowych oraz copywriterzy. 

Data dodania: 2023-04-29

Wyświetleń: 150

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pozycjonowanie stron - naucz się tego na bezpłatnym kursie!

1. Kurs SEO - czego się na nim dowiesz?

2. Kurs pozycjonowania stron internetowych

3. Zalety bezpłatnego kursu pozycjonowania

Kurs SEO - czego się na nim dowiesz?

Jeśli chcesz rozpocząć karierę jako freelancer i copywritter, powinieneś poznać podstawowe pojęcia z dziedziny SEO. Jest to skrót od angielskiej nazwy Search Engine Optimization, czyli szereg działań przekształcających strony, aby zapewnić im możliwie jak najwyższą pozycję w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Jeśli zdecydujesz się na prace w branży SEO, przyda ci się bezpłatny kurs pozycjonowania  stron internetowych. Wyszukiwanie stron interesujących użytkowników polega na wpisywaniu słów kluczowych lub całych fraz w wyszukiwarkę. W czasie kursu dowiesz się, jak dobierać te słowa i wykorzystywać je w treściach, aby twoja strona zajmowała jak najwyższe miejsce. Pozycjonowanie stron internetowych, to element marketingu internetowego, który zapewnia większą widoczność w wyszukiwarkach, a co za tym idzie, większą liczbę odwiedzin. Jeśli strona należy do sklepu internetowego, lub firmy świadczącej usługi, liczba odwiedzin, przekłada się na wyniki sprzedaży. Na szkoleniu SEO dowiesz się, w jaki sposób pisać treści i umieszczać materiały wideo, pod kątem SEO. W procesie pozycjonowania stron www, bardzo ważne jest to, aby zmieniać pojawiające się na niej treści, tak aby zainteresować odbiorcę. W procesie optymalizacji stron internetowych istotne jest to, aby aktualizować stare wpisy i dodawać nowe. Dostarczanie odbiorcy nowych informacji, porad i ciekawostek sprawi, że będzie on częściej zaglądał na naszą stronę.

Kurs pozycjonowania stron internetowych

Osoby, które są właścicielami firm lub sklepów internetowych i chcą mieć stronę internetową z prawdziwego zdarzenia, również powinny zdecydować się na taki bezpłatny kurs. W dzisiejszych czasach, niemal cała działalność w branży e-commerce opiera się na marketingu internetowym. Bez niego oraz bez optymalizacji stron www. firma nie osiągnie pożądanych wyników. W czasie szkolenia SEO, kursanci poznają także zagadnienia content marketingu. Jest to szereg działań, sprzyjających wyszukiwarce google, które pomagają w pozyskiwaniu nowych klientów. Content marketing składa się z kilku elementów, które warto znać. Przede wszystkim należy wiedzieć, że są to długotrwałe działania, mające na celu zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarki google. To nie tylko pisanie artykułów, postów w social mediach, jak Facebook, Instagram, Twitter czy Tik Tok. To również newslettery, które wysyła się drogą mailową do potencjalnych klientów. W zakres content marketingu wchodzą także treści wideo, podcasty oraz poradniki wydawane w formie audiobooków. 

Zalety bezpłatnego kursu pozycjonowania

Program szkolenia można dopasować do własnych potrzeb, w zależności od ścieżki kariery w świecie SEO, która sobie obrałeś. Kurs SEO Funky Media został przygotowany w formie podcastów, których można słuchać w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Jeśli szczególnie interesuje cię wiedza z zakresu SEO, strategii w pozycjonowaniu stron lub content marketingu możesz wybrać odpowiednie materiały. W dodatku czas kursu możesz dopasować do rozkładu swoich zajęć. Cos dla siebie znajdą tu również osoby, które lepiej przyswajają wiedzę za pomocą wzroku. Znajdą tam dużo, dobrych merytorycznie artykułów, zawierających ilustracje. Oprócz wiedzy teoretycznej, zapoznasz się także z wieloma praktycznymi przykładami zastosowania SEO, 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena