Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu to nowa inwestycja firmy RealCo. Jest to idealne miejsce do życia nie tylko dla rodzin z dziećmi. Każdy, komu zależy na zamieszkaniu w dobrej lokalizacji, na nowoczesnym osiedlu i wśród zieleni odnajdzie tu mieszkanie na miarę swoich potrzeb. 

Data dodania: 2023-04-28

Wyświetleń: 119

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Apartamenty przy Parku Szczytnickim – zamieszkaj w zielonej okolicy

Apartamenty przy Parku Szczytnickim – nowe mieszkania Wrocław

Oferta obejmuje 133 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni mieszczącej się w przedziale 41 - 126 m2. W otoczeniu zieleni powstanie 10 budynków o niskiej zabudowie. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2024 roku.

Mocne strony inwestycji to przede wszystkim:

  • wysoki standard wykończenia mieszkań
  • duże balkony na piętrach
  • ogródki przynależne do mieszkań położonych na parterze
  • tarasy dachowe dla apartamentów
  • nowoczesna architektura

Dla mieszkańców przewidziane są liczne udogodnienia. Powstanie tu siłownia i sala zabaw, dostępne będą komórki lokatorskie, indywidualne boksy rowerowe i 4 rowerownie. Na terenie osiedla zlokalizowany będzie automat paczkowy.

W mieszkaniach przygotowana zostanie instalacja pod klimatyzację. W lokalach zamontowane zostaną okna i drzwi o podwyższonej izolacji akustycznej. Mieszkańcy będą również mieli dostęp do rozległego terenu wspólnego.

Apartamenty przy Parku Szczytnickim – lokalizacja

Niewątpliwym plusem inwestycji jest jej lokalizacja. Apartamenty położone są w zielonej części Śródmieścia Wrocławia przy jednym z najpiękniejszych parków w naszym kraju. Tu mieszkańcy znajdą ciszę i spokój, ale również mnóstwo atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu. Ścieżki pieszo rowerowe będą zachęcały do spacerów i aktywnego odpoczynku na łonie natury.

W niedalekiej odległości położona jest Hala Stulecia czy drewniany kościół pw. Św. Jana Nepomucena. W pobliżu inwestycji znajdziemy liczne kawiarnie i restauracje, szkoły, przedszkola, szpitale i apteki. Zaletą lokalizacji jest także dobry dojazd do Pasażu Grunwaldzkiego i pobliskich biurowców.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i poznaj pełną ofertę inwestycji.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena