Pielęgnacja brwi i rzęs stała się nieodzownym rytuałem w zabiegach pielęgnacyjnych. Jeśli jakiś czas temu modny był microblading lub microshading, to dziś najnowszym trendem jest laminowanie.

Data dodania: 2023-01-30

Wyświetleń: 246

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Laminowanie brwi i rzęs

Ten zabieg można wykonać w luksusowym salonie PIED-DE-POULE. Nie wolno więc jest nam zapominać, że dobrze podkreślone brwi mogą zmienić nasz wygląd, a nawet twarz.

Zalety laminowania

Laminowanie brwi wymaga tylko wysokiej jakości produktów i profesjonalnej ręki, aby osiągnąć doskonały efekt. Jest to bezbolesna technika, która pozwala uzyskać bardziej zdefiniowane i gęstsze brwi bez konieczności codziennego poprawiania i farbowania.

Jedną z głównych korzyści jest to, że kobiety mogą zapomnieć o codziennej kredce do brwi lub innych produktach, takich jak żel utrwalający. Po takim zabiegu brwi i rzęsy każdego dnia pozostaną idealne i będą wyglądać grubsze. Ponadto laminowanie może na dłuższą metę zwiększyć gęstość brwi.

Jeśli brwi są niesforne i trudne do rozczesania, mają skłonność do puszenia się lub mają szpary między włoskami to bez wątpienia jest to idealny zabieg. Dzięki temu laminowanie sprawi, że będą bardziej estetyczne.

Jak przebiega proces laminowania

W zależności od potrzeb i rodzaju brwi i rzęs czas trwania tego zabiegu może wynosić od 40 minut do godziny. Istnieją pewne kroki, które należy wykonać w technice laminowania brwi:

  • oczyszczenie obszaru;

  • farbowanie specjalnym środkiem, który zmiękcza włosy i nadaje im pożądany kształt;

  • nakłada się specjalny klej do utrzymania formy;

  • włosy są prostowane środkiem chemicznym, który utrwali pożądany kształt najbardziej niesfornych włosów;

  • nakładany jest krem ​​nawilżający, który odżywia brwi i rzęsy, nadając im w pełni zdrowy wygląd.

Aby efekt utrzymywał się jak najdłużej, decydujące będą pierwsze 48 godzin. Dlatego należy chronić obszar laminowania przed zamoknięciem. W tym czasie unikaj spa i siłowni. Warto również nawilżać brwi i rzęsy specjalnym olejkiem do nich lub odżywczym olejkiem do twarzy.

Profesjonalne laminowanie od specjalistów PIED-DE-POULE

 

Laminowanie rzęs i brwi powinno być wykonywane przez certyfikowanych specjalistów. Zespół luksusowego salonu składa się z profesjonalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć piękną i perfekcyjną laminację.

Do stworzenia pięknej stylizacji brwi i rzęs wykorzystywane są wysokiej jakości, sprawdzone materiały, które pomagają utrzymywać pożądany efekt przez kilka tygodni. Laminowanie nie tylko pomaga stylizować włosy, ale także aktywuje ich wzrost. Ponieważ kompozycje zawierają różne przydatne substancje.

Salon oferuje zakup bonu upominkowego z wyborem usług. Ta procedura zadowoli właścicieli płci pięknej, którzy zawsze chcą wyglądać niezrównanie.

 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena