Klienci szukający nowego auta mogą wybierać spośród wielu opcji finansowania zakupu. Dzięki temu każdy posiada możliwość znalezienia oferty dopasowanej pod kątem oczekiwań.

Data dodania: 2022-09-14

Wyświetleń: 492

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kredyt EASY BOX na Renault

Co to jest kredyt samochodowy?

Kredyt na samochód jest zobowiązaniem celowym. Oznacza to, że jego przeznaczenie stanowi konkretny cel. W tym przypadku jest nim pojazd – oprócz auta może to być np. motocykl, skuter, quad, przyczepa czy traktor.

Z kredytu może skorzystać zarówno klient indywidualny, jak i firma, jednakże w tym drugim przypadku znacznie popularniejszym rozwiązaniem jest leasing. Kredyt samochodowy może przybierać różne formy, takie jak:

  • kredyt standardowy,
  • kredyt jednoratowy (np. rozwiązanie 50/50),
  • kredyt balonowy.

Zastanawiasz się, gdzie szukać atrakcyjnych ofert kredytowych? Z dużą dozą prawdopodobieństwa najlepsze warunki do zaproponowania będą mieli autoryzowani dealerzy! Przykład? Chociażby Renault!

Czym jest kredyt EASY BOX na Renault?

Kredyt EASY BOX dostępny w ofercie Renault Financial Services (https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredytEasyBOX%20) skierowany jest do klientów zainteresowanych modelami osobowymi francuskiego producenta. Jego najważniejsze cechy to:

  • nominalne oprocentowanie już od 5,99%;
  • wpłata własna od 0%;
  • elastyczny okres kredytowania (od 25 do 61 miesięcy);
  • możliwość wyboru formy spłaty (w zależności od okresu i modelu mogą być to raty miesięczne lub rata balonowa);
  • perspektywa odkup pojazdu przez autoryzowanego partnera Renault.

Co więcej, aktualnie można skorzystać z wyjątkowej promocji na odświeżonego „mieszczucha” Clio lub nowoczesnego, kompaktowego SUV-a Captura. W przypadku pierwszego raty zaczynają się już od 639 zł/mies. (RRSO 8,01%), natomiast drugiego można zakupić, ustalając miesięczną opłatę na poziomie 669 zł (RRSO 8,52%).

Brzmi ciekawie? Więcej informacji uzyskasz, odwiedzając oficjalny serwis Renault Financial Services lub autoryzowany salon dealera. Nie zwlekaj! Naprawdę warto!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena