W każdym biurze, w którym odbywają się szkolenia, spotkania z klientami czy kontrahentami, niezbędna jest sala konferencyjna wyposażona w odpowiedni sposób. Istotna jest nie tylko jej wielkość, ale także układ wyposażenia.

Data dodania: 2022-09-05

Wyświetleń: 253

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Stół konferencyjny – kluczowy element każdego biura. Jaki powinien być?

Bez wątpienia centralnym punktem każdej sali konferencyjnej jest stół konferencyjny. To wokół niego gromadzą się wszyscy uczestnicy konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego, dlatego powinien to być stół o odpowiedniej wielkości, kształcie i wymiarach.

Zobaczmy więc, jakie rodzaje stołów do sali konferencyjnej możemy spotkać na rynku oraz czym się kierować przy wyborze idealnego mebla.

Jakie funkcje ma pełnić stół konferencyjny w Twojej firmie?

Aby właściwie ocenić, jaki stół konferencyjny sprawdzi się w naszej firmie, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, dokładnie ustalmy, jakie spotkania będą odbywać się przy stole konferencyjnym. Czy częściej będą to spotkania zarządu lub z kontrahentami? A może planujemy przede wszystkim przeprowadzać spotkania i szkolenia pracowników, w ramach których odbywać się będą multimedialne prezentacje lub międzynarodowe wideorozmowy?

To istotne, ponieważ układ stołów konferencyjnych, przy których zasiądziemy, powinien uwzględniać zarówno rozmowy twarzą w twarz, jak i swobodne obserwowanie prezentacji przedstawianych na ekranie.

Po drugie, zastanówmy się, ile maksymalnie osób będzie brało udział w konferencjach, a co za tym idzie, ile miejsc siedzących powinno znaleźć się przy stole konferencyjnym. Jeżeli nasza firma jest nieduża i świadczy usługi lokalnie, z pewnością wystarczy mały stół dla kilku osób.

Stół konferencyjny Rumba

Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań? Zamów stoły konferencyjne na wymiar od Wilking https://stolykonferencyjne.com.pl/

Jeżeli jednak prowadzimy interesy w całym kraju, a może nawet za granicą i często goszczą u nas kontrahenci z innych oddziałów, warto wybrać duży stół, przy którym swobodnie zasiądą nasi goście oraz cały zarząd. Po trzecie, ważnym kryterium jest wielkość sali konferencyjnej. To właśnie jej metraż w dużym stopniu wpływa na wybór stołu. W tym zakresie warto pomyśleć o stołach konferencyjnych składanych i modułowych.

Stół konferencyjny Rumba fot. stolykonferencyjne.com.pl

Ich zaletą jest fakt, iż w razie potrzeby można je łączyć w jeden duży stół lub rozdzielić na kilka mniejszych. W ten sposób jesteśmy w stanie dostosować wielkość stołu do liczby osób zaproszonych na spotkanie.

Dostępne są stoły konferencyjne owalne lub okrągłe, które ułatwiają wspólne narady, a jednocześnie zapewniają odpowiednią ilość miejsca na niezbędne dokumenty czy urządzenia elektroniczne wykorzystywane podczas spotkania biznesowego.

Zobacz składane stoły konferencyjne: https://stolykonferencyjne.com.pl/stoly-konferencyjne/skladane/

I po czwarte, pamiętajmy, że wystrój sali konferencyjnej w dużej mierze może wpłynąć na budowanie wizerunku firmy w oczach gości zewnętrznych lub potencjalnych klientów, którzy nas odwiedzą. Dlatego stół powinien być elegancki oraz nowoczesny. Dobrym wyborem są na przykład stoły konferencyjne z gniazdami elektrycznymi, pozwalającymi ładować urządzenia, takie jak telefon, tablet czy laptop, w trakcie spotkania.

Stoły konferencyjne – zobacz przykładowe modele

Firma WILKING oferuje ciekawe modele stołów idealnych do sal konferencyjnych, które zostały dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Stół konferencyjny SAMBA to ekonomiczny stół modułowy pasujący do nowoczesnych wnętrz. Posiada stabilną, metalową podstawę, wbudowane mediaporty, szeroki wybór wymiarów modułów z możliwością rozbudowania o kolejne elementy oraz blat o grubości 25 lub 36 mm do wyboru.

Stół konferencyjny Samba

Stół konferencyjny Samba fot. stolykonferencyjne.com.pl

Stół konferencyjny TWIST to jeden z najnowocześniejszych modeli stołów konferencyjnych, które można łączyć w dowolne konfiguracje, uzyskując różne kształty stołów – w literę L, U, kwadratowe, prostokątne, okrągłe czy owalne. Posiada stabilną podstawę metalową malowaną proszkowo, możliwość montażu mediaportów, nogi z regulowanymi stopkami oraz możliwość dowolnego łączenia o kolejne moduły.

Stół konferencyjny Twist

Stół konferencyjny Twist fot. stolykonferencyjne.com.pl

Stół do sali konferencyjnej TWIST F to stół segmentowy, który można łączyć z kolejnymi modułami, uzyskując dowolną liczbę miejsc siedzących oraz kształtów. Stół jest wyposażony w nogi ze stopkami regulacyjnymi oraz blaty o wybranej grubości: 18, 25, 28 lub 36 mm.

Stół do sali konferencyjnej TWIST

Stół do sali konferencyjnej TWIST F fot. stolykonferencyjne.com.pl

Stół konferencyjny BLUES to idealny wybór do niewielkiej lub nieco większej sali, w której odbywają się spotkania biznesowe, zarówno w pomieszczeniu prywatnym, jak i firmowym. Stół modułowy można dowolnie rozszerzać o kolejne elementy. Dzięki temu w razie potrzeby możemy zwiększyć liczbę miejsc siedzących.

Stół konferencyjny Blues

Stół konferencyjny Blues fot. stolykonferencyjne.com.pl

To elegancki, solidny i nowoczesny stół na wzmocnionym, metalowym stelażu. Posiada blat dostępny w różnych wymiarach – o grubości 18, 25, 28 lub 36 mm oraz w różnych wersjach kolorystycznych.

Gdy potrzebujesz indywidualnego rozwiązania wybierz stół konferencyjny na zamówienie

Gwarancją uzyskania produktu idealnie dopasowanego do naszych potrzeb jest wykonanie go na indywidualne zamówienie. Tak samo jest w przypadku stołu konferencyjnego, zwłaszcza gdy z różnych względów potrzebujemy niestandardowych rozwiązań.

Warto więc skorzystać z oferty firmy WILKING, w której znajdziemy kilkadziesiąt modeli stołów z możliwością wykonania konfiguracji dostosowanych do potrzeb klientów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena