Tworzenie przemyślanych oraz dobrze funkcjonujących systemów magazynowania oraz produkcji wymaga od twórców wiele sprytu oraz wyobraźni. Żeby wszystko funkcjonowało z wysoką wydajnością trzeba znaleźć najbardziej trafione oraz uniwersalne rozwiązania łączące wcześniej wspomniane systemy. Nawet najlepszy pomysł nie zda się na nic, jeżeli do jego realizacji zostaną użyte marnej jakości komponenty. 

Data dodania: 2022-06-30

Wyświetleń: 343

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Magazynowanie na wyższym poziomie

Niezależnie czy chcemy zagospodarować miejsce w garażu czy w większym zakładzie, warto wykorzystać produkty renomowanych firm i nie martwić się ponownymi kosztami związanymi z wymianą wadliwych części.

Uniwersalne narzędzie do każdego zakładu

Każdemu procesowi o dowolnym charakterze w mniejszym bądź większym stopniu towarzyszy transport pomniejszych przedmiotów wewnątrz firmy. Oczywistym i idealnym do tego narzędziem będzie pojemnik przemysłowy, trwała skrzynia plastikowa wykonana z polipropylenu czyli wytrzymałego tworzywa sztucznego, które dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się do wytwarzania tego typu produktów. Dzięki ergonomicznej budowie chwyt jest naturalny oraz wygodny, umożliwia to przenoszenie przedmiotów bez zbędnego zmęczenia, co pozytywnie wpływa na zdrowie, a co za tym idzie wydajność naszą oraz ewentualnych pracowników. Przy zakupie warto doposażyć się w pokrywę oraz klipsy.  Pozwoli to solidnie zamknąć pojemnik tak, aby zawarte w nim rzeczy nie miały możliwości zabrudzenia się oraz wypadnięcia. 

Przemyślana budowa posiada efekt samoczynnego blokowania, dzięki czemu można bezproblemowo układać pojemniki jeden na drugim tworząc stabilne wieże, co pomaga w oszczędzaniu cennego miejsca, które jak wiadomo w miejscach pracy jest na wagę złota. Pojemniki występują w kilku wymiarach, każdy z nich jest jednak dobrany pod standardowe wymiary euro palety, czyli 1200 x 800 mm. Dla przykładu, pojemników o wymiarach 600x400x320 mm zmieści się dokładnie 4, dzięki czemu unikniemy sytuacji, w której zostaje nam kawałek niewykorzystanej przestrzeni na palecie. 

Za opracowanie tego produktu odpowiedzialna jest renomowana firma Allit. Jak widać, mimo prostoty produktu, zostały w nim zawarte sprytne rozwiązania. To właśnie takie szczegóły w połączeniu z wysoką jakością materiałów tworzą artykuły z wyższej półki, którym zdecydowanie warto jest się przyjrzeć.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena