Przepływ towarów, zwłaszcza taki na dużą skalę, musi być dobrze zoptymalizowanym procesem. Materiały oraz różnorodne produkty muszą trafiać na swoje miejsce przeznaczenia w określonym czasie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych strat oraz innych problemów. 

Data dodania: 2020-09-22

Wyświetleń: 916

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Towar musi dotrzeć na miejsce

Niezmiernie ważną sprawą jest także fakt, że muszą być one odpowiednio rozładowywane i przechowywane w warunkach adekwatnych do ich potrzeb. Złe magazynowanie, nieodpowiednia temperatura, czy przeciekający dach w hali, mogą się przyczynić do zniszczenia towaru albo obniżenia jego jakości. Lepiej takich sytuacji unikać zawczasu.

1. Kontrahent przez duże K

2. Możliwości, które ułatwią nam biznes

Kontrahent przez duże K

W przypadku, gdy istotną częścią naszego biznesu jest magazynowanie a także dalsza dystrybucja różnego rodzaju towarów, warto rozejrzeć się za firmą, która będzie nam w stanie w tym pomóc. Duży gracz może więcej, a więc współpraca z taką firmą jak JAS-FBG S. A. Twoja Logistyka okaże się strzałem w dziesiątkę. Obecnie zatrudniają oni ponad tysiąc pracowników oraz dysponują ponad sześćdziesięcioma tysiącami metrów kwadratowych potencjalnej powierzchni magazynowej. Dzięki temu są w stanie obsłużyć ponad milion przesyłek rocznie, a liczba ich klientów przekracza dwadzieścia tysięcy. Jest więc to potencjał, z którego warto skorzystać, by stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym i mobilnym na tym trudnym rynku. Magazynowanie nie ma dla nich tajemnic - są fachowcami w swojej branży i zapewniają najwyższą jakość usług - zarówno na co dzień, jak i od święta.

Możliwości, które ułatwią nam biznes

O tym, co są nam w stanie zaoferować, bardzo łatwo możemy się przekonać sami. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na ich stronie internetowej, w którym dokładnie określimy, co i w jakim magazynie chcemy przechowywać, a oni przygotują nam zdalnie potencjalną ofertę dopasowaną do naszych potrzeb. Dzięki takiej możliwości, bez ruszania się z firmy, zorientujemy się, na czym stoimy. Współczesna logistyka jest nowoczesnym oraz bardzo elastycznym procesem, który łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Firma proponuje więc nie tylko możliwość magazynowania towarów w ich halach, ale także ich transport, paletyzowanie, konfekcjonowanie, kompletację, sprawdzanie jakości, czy też opiekę agentów celnych oraz inne usługi. Najlepiej wejść na ich stronę i samemu przekonać się, na co możemy liczyć, podejmując z nimi współpracę w przyszłości. Każda decyzja tego typu musi być bowiem dokładnie przemyślana. Dobry kontrahent z branży logistycznej na pewno pomoże nam odnieść sukces.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena