Jest w nas moc, wystarczy odkryć zasady działania torusa.

Data dodania: 2022-06-06

Wyświetleń: 681

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Torus To wiry energii skręconego koła w „8”, jako nieskończoność ruchu i wielka moc. Jest to podzielona energia na bieguny (+) i (-) jednocześnie. Wszystko powstaje dzięki torusom, poprzez połączenie tego, co zostało podzielone. Torus to wir energii w prawą lub lewą stronę.

Cała ziemia otoczona jest torusem, który nadaje jej formę materii i żeńskiej energii. Każdy człowiek posiada podstawowy wir energii, który kręcąc się w koło nadaje tej formie męską lub żeńską energię. U kobiet jest to energia ziemi czyli żeńska strona materialnego tworzenia. U mężczyzn natomiast jest to energia Nieba, jako męska zasada twórcza, poprzez informację i kody źródłowe. Oczywiście, że są zaburzenia w tych energiach, gdzie mężczyzna jest podłączony do ziemi, a nie do nieba.

Kobiety również mają zaburzenia i wibrują odwrotnie co łatwo sprawdzić. Połączenie prawdziwej kobiety i mężczyzny powoduje, wytworzenie torusa o większej mocy sprawczej czyli pełni. Kobiety mogą pomagać sobie połączyć dwa swoje ośrodki miłości czyli łono i serce – torusem, robiąc rękami „8”. Raz prawą a drugi raz lewą ręką po 8 razy i połączonymi rękoma też tak samo. To wzmacnia moc żeńskiej energii, którą można ukierunkować na zdrowie czy pokój na świecie.

Z kosmicznych torusów nieba i ziemi powstało życie. Te wiry energii wytworzyły materię z informacji niebiańskich o przeciwnych kierunkach. Tak powstał świat biegunowy w którym żyjemy. Obecnie jest taka tendencja aby poprzez torus wejść w punkt „0” czyli środek i przekształcać wszystko co potrzebne do uzdrowienia lub zmiany. Myślę, że kosmiczne torusy z punktem zero, są bramami przejścia do innych wymiarów.

Ktoś, kto zna te kosmiczne zasady, może podróżować w czasie i przestrzeni, nie używając żadnych pojazdów, jak to robią niektóre kosmiczne rasy od lat. Wszystko jest przed nami i na razie możemy się pobawić w różny sposób, używając wiedzy o torusach.

Torus to moc przekształcania energii z jednej formy w drugą. Może to jest zasada ewolucji? Trudno odpowiedzieć na takie pytanie, ale mamy moc eksperymentów na własny sposób, używając dostępnej mocy „8” jako nieskończoności, która powstała ze skręconego koła, będąc naturalną formą natury.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena