Prezenty dla drugich połówek bardzo często sprawiają trudność, tym bardziej jeśli para ma długi status w związku. Jeśli wszystkie materialne pomysły zostały przez Ciebie wyczerpane nie martw się – mamy dla Ciebie coś o wiele lepszego, a dokładnie prezenty w formie przeżyć. Poniżej przedstawimy kilka propozycji weekendowych atrakcji, z których ucieszy się Twój ukochany. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. 

Data dodania: 2022-05-17

Wyświetleń: 473

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Weekendowe atrakcje, z których ucieszy się twój ukochany!

Weekendowy kurs fotografii 

Jeśli Twój ukochany interesuje się fotografią, świetnym pomysłem na prezent będzie weekendowy kurs fotografii. Dzięki tej atrakcji Twój partner poszerzy swoją wiedzę i nauczy się nowych, przydatnych umiejętności. Kurs może również zapoczątkować nową pasję, a może nawet ścieżkę zawodową! 

Męski weekend 

Raz na jakiś czas każdy mężczyzna lubi wyjść z kolegami na piwo czy pograć z nimi w gry. Szukając prezentu dla ukochanego, warto zatrzymać się przy voucherze na męski weekend. Na taki wyjazd Twoja druga połówka będzie mogła zabrać ze sobą najlepszego kolegę i spędzić z nim pełen emocji czas. Na uczestników wyjazdu będzie czekało mnóstwo atrakcji, między innymi: szkolenie na strzelnicy, strzelanie z łuku, piwna kąpiel czy dostęp do nielimitowanego piwa Żywiec. To tylko jedna z opcji, jednak w zależności od wyboru lokalizacji atrakcje w pakiecie będą się różnić. Za każdym razem będzie jednak co wspominać! 

Weekendowa wyprawa off road 

Off road to jazda po nieutwardzonej nawierzchni, licznych wzienisiach, szutrach i błotnistych terenach. Jednym słowem jest to atrakcja pełna adrenaliny! Wiele osób, które próbują jazdy off road nie poprzestaje na tym jednym razie. Właśnie dlatego weekendowa wyprawa jest idealnym pomysłem na prezent dla ukochanego. Przed realizacją atrakcji przeprowadzane jest szkolenie z zakresu obsługi pojazdu oraz z zakresu bezpieczeństwa. Przez całą jazdę miejsce pasażera będzie zajmował doświadczony instruktor, który pomoże w kryzysowych momentach. W ramach weekendowej wyprawy, po jeździe na uczestników czeka na przykład: masaż, seans w saunach czy zwiedzanie jaskiń. W zależności od wyboru miasta, w którym odbywać się będzie wyprawa, atrakcje będą się różnić. 

Weekend degustacji alkoholi 

Weekend w hotelu połączony z degustacją alkoholi to chyba jeden z lepszych prezentów dla ukochanego mężczyzny. W ramach pobytu zapewnione są dwa noclegi z wyżywieniem dla dwóch osób oraz degustacja aż 10 piw regionalnych oraz miodu pitnego. Warto wspomnieć, że degustacja alkoholu to nie tylko jego picie – to również nauka dobierania alkoholu do potraw czy jego podawania. Weekend degustacyjny odbywa się w Szklarskiej Porębie i na pewno spodoba się ukochanemu! 

Weekend przetrwania 

Jeśli Twój partner chciałby sprawdzić się na survivalu, podaruj mu voucher na weekend przetrwania. Weekendowy survival to możliwość sprawdzenia się w ciężkich i niekorzystnych warunkach. Survival opiera się często na scenariuszu, np. grupa biorąca udział przeżyła katastrofę lotniczą i teraz musi sobie radzić na odludziu. Podczas szkolenia uczestnik nauczy się między innymi: poruszania się w terenie, przygotowania żywności w trudnych warunkach, czytania mapy topograficznej, kamuflażu czy radzenia sobie z zimnem. Jak myślisz, czy Twój ukochany da sobie radę?

Weekendowa wspinaczka skałkowa 

Wspinaczka skałkowa realizowana jest w wybrane weekendy i odbywa się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Uczestnicy nocują w namiotach lub domkach holenderkisch. Ciężkie i czasochłonne wspinania zostanie zrekompensowane wejściem na szczyt i podziwianie pięknych widoków. Kurs jest idealną opcją na spróbowanie swoich sił we wspinaczce oraz jest to niesamowita dawka emocji. Cała atrakcja odbywa się pod opieką doświadczonego instruktora, który przed realizacją przeprowadza szkolenie z zakresu bezpieczeństwa.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena