Przepiękne zdjęcia pomagają pamiętać ważne chwile, a liczba robionych zdjęć rośnie z każdym rokiem. Badania pokazują, że w roku 2021 blisko 60% światowej populacji aktywnie korzysta z Internetu. Ponad 92% z nich robi to za pomocą urządzeń mobilnych. Nie dziwi więc trend skłaniający producentów smartfonów do ciągłego ulepszania aparatów, które często zastępują użytkownikom aparaty fotograficzne.

Data dodania: 2021-09-28

Wyświetleń: 415

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

INSPIRACJA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pomysł na ciekawe zdjęcia a kwiaty sztuczne?

W świecie, w którym każdy może zostać fotografem i chętnie dzieli się swoimi fotografiami w Internecie coraz bardziej brakuje oryginalności i kreatywnych sposobów wyrażania swoich idei. Jak temu zaradzić? Przygotowaliśmy kilka ciekawych pomysłów jak wykorzystując kwiaty sztuczne możemy stworzyć niebanalne, piękne aranżacje, które zachwycą naszych przyjaciół, obserwujących na Instagramie czy znajomych na Facebooku.

Ścianka ze sztucznych kwiatów w stylu DIY

Nasza pierwsza propozycja to wymarzone tło dla pięknych selfie. Okazała ścianka wykonana z kwiatów dopasowanych kolorystycznie do tematu przewodniego, jaki przyjęliśmy dla naszych zdjęć publikowanych w sieci sprawdzi się tu idealnie. Aranżacja może przybrać formę florystycznego obrazu, który zawiesimy na ścianie albo wybranego przez nas kształtu. Ciekawie prezentują się m.in. ścianki przypominające samochód, duży kwiat, ślubny kobierzec czy ramę dla naszej postaci. Zdjęcia wykonane na tle form przypominających nam o ślubie i weselu to propozycja niebanalnego tła dla fotografii sukien ślubnych.

Sztuczne kwiaty w wodzie

Hurtownie kwiatowe dostarczają nam sztucznych okazów, które zachwycają trwałością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu możemy wykorzystać je przygotowując aranżacje, w których kwiaty cięte po prostu się nie sprawdzają. Przykładem są główki kwiatowe w wodzie. Proponujemy główkę w szerokim wazonie, fotografowaną z góry - tak przygotowaną dekorację możemy potem wykorzystać w wielu wnętrzach. Dla bardziej wprawionych fotografów ciekawszym rozwiązaniem będzie tzw. “zamrażanie” na zdjęciu sceny główki kwiatowej wpadającej do naczynia z wodą i rozpryskującej ją w różnych kierunkach. W tym celu wykorzystamy krótki czas migawki lub lampę błyskową.

Kwiatowy zegar

Zegar ścienny udekorowany kwiatami sztucznymi to pomysł m.in. dla tych, którzy chcą w ciekawy sposób prezentować w Social Mediach produkty swojego sklepu. Tarcza zegara obramowana storczykami gumowymi lub tulipanami sztucznymi to oryginalny sposób na zainspirowanie odbiorców do kreatywnego wykorzystania naszych produktów. Pięknie prezentuje się także jedna rozłożysta główka kwiatowa umieszczona na środku tarczy.

Kwiaty sztuczne w kąpieli

Nasza ostatnia propozycja to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jeśli chcemy zrobić sobie przepiękną sesję na Instagram, a jednocześnie zadbać o kondycję skóry weźmy kąpiel w mleku. Wanna nim wypełniona z dekoracją z główek kwiatowych prezentuje się wprost wspaniale. Zdjęcia wyjdą znakomicie, zarówno te które zrobisz samej wannie, jak i te, w których subtelnie pokażesz swoją postać.

Chcesz wypróbować któryś z przedstawionych wyżej pomysłów? Nic prostszego. Wystarczy że w wyszukiwarce wpiszesz hasło “sklep florystyczny warszawa”, a bez trudu znajdziesz przepiękne sztuczne kwiaty, które idealnie się sprawdzą. Twój Instagram będzie świecił nowym blaskiem, a znajomi zasypią Cię pytaniami gdzie znalazłaś tak autentyczne sztuczne kwiaty. Do dzieła!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena