Trend dekoracji w stylu DIY na dobre zadomowił się w naszych wnętrzach. Z różnorodnych materiałów możemy szybko i łatwo przygotować przepiękne ozdoby idealnie dopasowane do naszych potrzeb i preferencji. Czego chcieć więcej? Nam przychodzi do głowy jedno: trwałości. I tu do gry wchodzą sztuczne rośliny. Nowoczesne okazy są nie tylko piękne i autentyczne, ale także bardzo trwałe. Doskonale sprawdzą się jako baza pod dekoracje DIY. Do czego konkretnie możemy je wykorzystać?

Data dodania: 2021-09-27

Wyświetleń: 429

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Własnoręczne dekoracje? Czyli do czego wykorzystać sztuczne rośliny!

Ozdoby do domu DIY

Dom to miejsce, w którym możemy naprawdę wyrazić swoją indywidualność. W tym celu idealnie sprawdzą się dekoracje w duchu “zrób to sam”. Bezpośredni importerzy z Chin dostarczają nam szeroki wybór przepięknych kwiatów, gałązek, traw, liści i wielu, wielu innych sztucznych roślin. Jakie wykonane z nich kompozycje sprawdzą się w domu?

Piękno DIY i szeroka gama różnorodnych okazów dostępnych na rynku składają się na możliwość wykonania ozdób dopasowanych do nas. Mogą to być m.in. świeczniki wykonane ze sztucznych główek kwiatowych, wianki ze sztucznego eukaliptusa, roślinne obrazy na ścianę czy bukiety gumowych tulipanów na blat kuchenny.

Dekoracje świąteczne DIY

Święta to idealna okazja do zrobienia sobie przerwy i rodzinnej zabawy w duchu DIY. Wspólne tworzenie dekoracji bożonardzeniowych sprawia, że świąteczny wystrój jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Jakie ozdoby wykonamy z roślin sztucznych? Możliwości jest naprawdę wiele!

Tą, której nie może zabraknąć w naszych wnętrzach w czasie świąt jest oczywiście wieniec wykonany z czerwonych poinsecji - kreacja będzie się pięknie prezentować nad kominkiem, na ścianie czy drzwiach, a do jej przygotowania wystarczy tylko zestaw kilkunastu główek kwiatowych i okrągła rama, na której zostaną umieszczone. Inne propozycje to m.in. flowerbox ze sztucznych gałązek, roślinny obraz z zielonych liści i czerwonych poinsecji, bożonarodzeniowa kompozycja w szkle czy bukiet wykonany z kwiatów, zielonych gałązek i ażurowych dodatków obsypanych brokatem.

Dekoracje sylwestrowe DIY

Przygotowaliśmy także pomysły dla tych, którzy celebrują Nowy Rok w domu, w gronie bliskich i przyjaciół. Czego nie może zabraknąć na imprezie sylwestrowej? Oczywiście dekoracji. Te wykonane własnoręcznie okażą się doskonale dopasowane do klimatu przyjęcia, a proces ich tworzenia będzie ciekawą anegdotą, którą opowiemy gościom. Jakie sylwestrowe ozdoby wykonamy z roślin sztucznych? Proponujemy okazały flowerbox z naszych ulubionych kwiatów. Dodatkowe punkty za obsypanie go brokatem. Ze sztucznych okazów możemy wykonać także napis 2022, który zawiesimy na ścianie, postawimy na kominku czy umieścimy na sylwestrowym bufecie. 

Ścianka weselna DIY

Kolejną imprezą, na której idealnie sprawdzą się sztuczne rośliny jest wesele. Ścianka weselna, którą ustawiamy za stołem Pary Młodej to niezbędny dodatek do wystroju sali weselnej. Sztuczne kwiaty jak prawdziwe idealnie sprawdzą się do jej przygotowania. Mogą to być róże, hortensje, dalie czy peonie. Powstała w ten sposób dekoracja podkreśli wyjątkowy charakter tego wspaniałego dnia.

Własnoręczne dekoracje? To propozycja do niemal każdego wnętrza. Sprawdzą się zwłaszcza dla tych, którzy gustują w aranżacjach, jakich nie ma nikt inny, ale nie tylko. My polecamy kreacje DIY powstałe ze sztucznych roślin - łączą w sobie zarówno piękno i indywidualny charakter, jak i wieloletnią trwałość.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena