Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Doradca marketingowy i projektant reklamowy. Doświadczenie w kreowaniu nowoczesnych rozwiązań marketingowych zbierał m.in. w Wielkiej Brytanii współpracując tam z agencjami reklamy i promocji. W kraju wspierał przedsiębiorstwa mające trudności z adaptacją do nowych warunków rynku i konkurencji. Aktualnie pracujący nad stworzeniem narzędzi wspierających marketing.

Moje zainteresowania

Film (Tony Scott, Michael Mann, David Lynch), muzyka, sztuka wizualna, architektura...

Pokaż więcej
Uchwyty do telewizorów – najważniejsze parametry

Uchwyty do telewizorów – najważniejsze parametry

Jest już absolutną normą, że nowoczesny telewizor wcześniej lub później trafia na ścianę jako ekskluzywny dodatek do skrupulatnie zaprojektowanego wnętrza. To zazwyczaj wiąże się z koniecznością zakupu uchwytu, który cechuje się kilkoma parametrami. By nie zwariować od ilości informacji postaram się wyjaśnić kilka istotnych kwestii...

Muzyka bez kabli

Muzyka bez kabli

Na spacerze, na siłowni, w tramwaju autobusie i pociągu, a nawet na nudnym wykładzie – osobista muzyka towarzyszy nam dzisiaj dosłownie wszędzie, a tradycyjne przewody chowane pod t-shirtem odchodzą powoli do lamusa. Ich miejsce zastępuje komunikacja bezprzewodowa, która swój rozwkit zawdzięcza popularności smartfonów.

Internet w telewizorze, czyli jak zmienić swój telewizor w centrum multimedialne

Internet w telewizorze, czyli jak zmienić swój telewizor w centrum multimedialne

Nieustannie jesteśmy bombardowani reklamami nowoczesnych „smart” telewizorów, które łączą się z internetem, wyświetląją zdjęcia z wakacji, odtwarzają filmy z dysku zewnętrznego, umożliwiają rozrywkę w postaci gier itd. itd... Nie pozostaje nic innego, jak wyrzucić dwu-, trzyletni telewizor i kupić nowy – ten mądrzejszy? Nic bardziej mylnego.

Profil

Marcin Kalisz

Autor
Napisz wiadomość

Doradca marketingowy i projektant reklamowy. Doświadczenie w kreowaniu nowoczesnych rozwiązań marketingowych zbierał m.in. w Wielkiej Brytanii współpracując tam z agencjami reklamy i promocji. W kraju wspierał przedsiębiorstwa mające trudności z adaptacją do nowych warunków rynku i konkurencji. Aktu ...

Artykułów:
27
Kod partnerski:
/p:383

Data urodzenia:
1980-04-15
Dołączył:
2007-02-25 21:30:58
Miasto:
Świdnica
Województwo:
Dolnośląskie

Ostatnie logowanie:
20-11-2014