Nikt nie lubi brzydko pachnieć. Budzi to potężny dyskomfort danego człowieka i całkiem uzasadnioną niechęć otoczenia. Można też przesadzić z perfumami, dlatego tak ważne jest, by używać ich oszczędnie i tak, by pasowały do okazji. Perfumy, woda toaletowa, woda perfumowana - to wszystko zupełnie inne rzeczy. Różnią się między sobą składem, co wpływa na długość i intensywność zapachu. 

Data dodania: 2021-08-26

Wyświetleń: 523

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Niesamowity świat perfum

Na co dzień dobrze jest wybierać zapachy kwiatowe, lekkie, przyjemne i takie, które nie sprawiają, że unosi się dookoła ciebie ciężka, mocna chmura perfum. W końcu może i to wszystko bardzo ładnie pachnie, ale jeśli jest tego za dużo, jest to zdecydowanie nieprzyjemne dla otoczenia. A pachniemy nie tylko dla siebie, pachniemy też dla ludzi, którzy nas mijają i mają szansę poczuć nasz zapach. Odpowiednio dobrane perfumy będą w stanie wywołać naprawdę piorunujący efekt.

  1. Jak wybrać zapach dla siebie
  2. Lekkie i słodkie perfumy o zapachu kwiatów
  3. Wybór perfum kwiatowych

Woda perfumowana czy woda toaletowa? Zapach ma znaczenie

Zapach ma znaczenie - to czy sięgniesz po nuty drzewne, będziesz pachnieć nutami owocowymi, czy kwiatowymi ma na ciebie ogromny wpływ. Woda kolońska calvin klein to nie zapach za parę złoty z lokalnego bazarku, co też ma ogromne znaczenie. A białe piżmo może sprawić, że będziesz pachnieć naprawdę uwodzicielsko, dzięki czemu jest to idealny zapach na  randkę. Zapachy są w stanie tworzyć pewien kod kulturowy. Jeśli uda ci się w tym zorientować, tym lepiej dla ciebie. Perfumy Bottega Veneta w sklepie Przetestuj Perfumy - to bardzo ważne, by najpierw dokonać testu perfum, które będzie się na sobie nosić. W końcu chodzi o twój komfort, bo perfumy zostaną z tobą naprawdę przez długi czas. Nigdy o tym nie zapominaj.

Perfumy kwiatowe - lekkie i słodkie

Upalne dni aż się proszą o lekkie, słodkie zapachy - świeże bukiety kwiatów idealnie się z tym kojarzą. Perfumy te najczęściej kojarzą się z kobietami, choć również dla mężczyzn nierzadko tworzone są zapachy na bazie kwiatów. Kwiaty to w końcu najpiękniejszy dar matki natury i nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy mógł z niego korzystać. W tym celu wystarczy, że zajrzysz tutaj: https://przetestujperfumy.pl/perfumy-damskie-bottega-veneta/1049-bottega-veneta-eau-de-velours-edp-3614224038670.html

Jak wybrać kwiatowe perfumy?

Perfumy to bardzo osobista kwestia. Dobieraj je stosownie do okazji, ale też swojego nastroju czy stylu życia. Czasami ma się nastrój na yves saint laurent innym razem chce się po prostu pachnieć słodkim jaśminem i to wszystko jest jak najbardziej naturalne.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena