Długie terminy oczekiwania do lekarza w ramach NFZ, a niekiedy też pozostawiająca wiele do życzenia opieka medyczna, sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z prywatnych centrów medycznych. Placówki tego typu zatrudniają sprawdzonych specjalistów, którzy poświęcają pacjentom należną ilość czasu. Na co można liczyć w centrum medycznym Neomedica?

Data dodania: 2021-08-22

Wyświetleń: 479

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Nowoczesne centrum medyczne – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Prywatne centrum medyczne – co decyduje o jego rosnącej popularności?

Prywatne centrum medyczne różni się od usług wykonywanych w ramach NFZ tym, że w jednym miejscu można umówić się na wizytę z większością specjalistów oraz zrobić różne badania. Neomedica centrum medyczne zapewnia obsługę pacjentów na najwyższym poziomie. Tutaj naprawdę pacjent jest na pierwszym miejscu. Dzięki krótkim terminom oczekiwania i fachowej diagnostyce oraz doświadczeniu i wiedzy o najnowszych metodach leczenia osoby zgłaszające się do poradni są leczone szybko oraz skutecznie. Kompleksowa obsługa i należyte podejście do pacjenta przyciągają coraz więcej pacjentów do prywatnych placówek.

Neomedica – centrum medyczne z wyposażeniem najnowszej generacji

W centrum medycznym Neomedica zadbasz o zdrowie całej rodziny. Kompleksowa oferta obejmuje możliwość konsultacji z lekarzami z ponad 30 specjalizacji. Są wśród nich również lekarze zajmujący się zdrowiem dziecka. Możesz umówić się na wizytę z: internistą, pediatrą, endokrynologiem, dermatologiem, chirurgiem ogólnym i naczyniowym, diabetologiem, oraz ginekologiem. Jest nawet ginekolog, który zajmuje się zdrowiem dziewcząt. W razie urazów do dyspozycji pacjentów pozostaje ortopeda. Ortopeda dziecięcy pomoże za to, gdy chodzi o najmłodszych członków rodziny. To tylko przykłady specjalistów, jakich centrum medyczne w Poznaniu zatrudnia, aby zapewnić pacjentom pełną opiekę w jednym miejscu.

Znakomici lekarze korzystają ze swojej wiedzy i doświadczenia, aby pomóc pacjentom, ale w wielu sytuacjach kluczową rolę odgrywa nowoczesny sprzęt. W Neomedica wyposażenie najnowszej generacji pozwala na przeprowadzenie dokładnych badań diagnostycznych, a także sprzyja lepszej opiece nad pacjentem.

Atmosfera w Neomedica – komfort pacjenta na pierwszym miejscu

Wizyta u lekarza nie należy do przyjemnych rzeczy, dlatego Neomedica stawia na przyjazną atmosferę. Pacjenci mogą czuć się tutaj swobodnie i bezpiecznie. Wejdź na stronę  https://www.neomedica.pl/, aby sprawdzić, czy centrum oferuje potrzebne Ci usługi. Jeżeli zdecydujesz się na umówienie wizyty, przekonasz się o dobrej organizacji pracy tego miejsca i zyskasz psychiczny komfort, jaki powinna zapewniać każda placówka medyczna.

 

Specjalne pakiety badań – oszczędność dla pacjenta

Profilaktyka zdrowia jest niezwykle ważna, dlatego w Neomedica na pacjentów czekają specjalne pakiety i programy profilaktyczne, które kosztują mniej niż w przypadku opłacenia tych badań osobno za każde. Są starannie przygotowane pod kątem określonych kwestii zdrowotnych. Wśród nich jest pakiet pozwalający sprawdzić działanie tarczycy, ale również pakiet dla ozdrowieńców po COVID-19. Pakietów jest znacznie więcej, więc warto się im przyjrzeć i skorzystać.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena