Współczesne podmioty produkcyjne, handlowe i usługowe narażone są na różnego typu zagrożenia. Na szczęście na rynku dostępny jest szeroki asortyment produktów, które zabezpieczają firmowe przestrzenie przed niewidocznymi gołym okiem wirusami i bakteriami, jak i taki szkodnikami jak szczury, insekty czy owady. 

Data dodania: 2021-04-06

Wyświetleń: 598

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szukasz skutecznych środków do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji?

Vaco – specjaliści z bogatym doświadczeniem

Spółka Vaco działa na polskim rynku już od 1997 roku. Współpracuje z największymi międzynarodowymi koncernami spożywczymi, handlowymi i przemysłowymi. Vaco wspiera inne podmioty gospodarcze w skutecznym i ekologicznym zabezpieczaniu hal sprzedażowych, magazynów, przestrzeni produkcyjnej.

Co ciekawe, firma posiada własną linię urządzeń, która monitoruje i zwalcza szkodniki. Skuteczność ich działania została sprawdzona i potwierdzona w setkach obiektów w Polsce. Firma prowadzi także sklep internetowy, którego oferta znajduje się pod adresem: https://sklepvaco.pl/. Katalog produktów obejmuje artykuły dedykowane do dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także lampy owadobójcze i produkty BIO.

Produkty do dezynfekcji

Zadaniem dezynfekcji jest pozbycie się drobnoustrojów, takich jak: bakterie, riketsje, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Zakres i częstotliwość wykonywania czynności dezynfekcyjnych uzależniona jest od rodzaju prowadzonej działalności. Systematycznego odkażania wymagają różnego typu powierzchnie, urządzenia i narzędzia występujące w podmiotach z branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej, a także w gastronomii i transporcie.

Dezynfekcja zabija drobnoustroje i minimalizuje ryzyko zakażenia. Warto wybierać metody, które są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. Sklep Vaco proponuje następujące produkty służące do dezynfekcji:

  • urządzenia do dezynfekcji, w tym: kabiny do dezynfekcji i pomiaru temperatury, lampy bakteriobójcze, centrale sterylizacyjne, skrzynki do dezynfekcji, stacje dezynfekcyjne i dozowniki,
  • preparaty do dezynfekcji skóry i pomieszczeń, takie jak: płyny, żele, środki myjąco-czyszczące,
  • maseczki ochronne i przyłbice.

Co istotne, w sklepie można zakupić zarówno pojedyncze produkty odkażające, jak i zestawy, które gwarantują pełne zabezpieczenie przed drobnoustrojami.

Produkty do dezynsekcji

Dezynsekcja to z kolei eliminacja szkodliwych owadów oraz ich larw i jaj. Obecność much, komarów, karaluchów oraz pcheł może dać się mocno we znaki. Do pozbycia się tego typu szkodników stosuje się następujące metody:

  • zamgławianie termiczne,
  • dezynsekcję opryskową,
  • zamgławianie ULV,
  • dezynsekcję żelową.

Nadmierną ilość owadów możemy zwalczać samodzielnie lub przy pomocy specjalistycznej firmy. W sprzedaży dostępne są preparaty do walki z insektami, pułapki i wkłady lepowe, osłony detektorów lepowych, lampy owadobójcze.

Produkty do deratyzacji

Istotnym problemem mogą okazać się także gryzonie. Myszy i szczury chętnie gromadzą się w miejscach, gdzie produkuje się pożywienie. Do skutecznego odstraszania tych zwierząt używa się między innymi: środki chemiczne (np. pasty, granulaty, kostki, pasty woskowe), pułapki, chwytacze (pułapki żywołowne).

Godne polecenia, szczególnie w miejscach ogólnodostępnych, są stacje deratyzacyjne, które przyjmują atrakcyjne oprawy. Stacja może mieć kształt kamienia, który idealnie komponuje się z otoczeniem. Produkt posiada trwałą konstrukcję, jest zabezpieczony przed otwarciem przez dzieci oraz umożliwia stosowanie różnego rodzaju zanęt.  

fot. materiały prasowe

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena