Zastanawiasz się, jaki prezent podarować bliskim na nadchodzące Boże Narodzenie? Weź pod uwagę, że tegoroczna Gwiazdka będzie nieco inna niż dotychczasowe. Wielu z nas nie uda się spotkać z mieszkającą z dala rodziną, ale czy to oznacza, że o wyjątkowych prezentach bożonarodzeniowych trzeba będzie zapomnieć? Nic bardziej mylnego! W Katalogu Marzeń jak nikt znamy się na niebanalnych prezentach.

Data dodania: 2020-11-27

Wyświetleń: 578

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Vouchery na prezenty świąteczne – spraw bliskim radość! (+RABAT)

Wierzymy, że od przedmiotów, które wkrótce trafią na zakurzoną półkę, znacznie ważniejsze są przeżycia i towarzysząc im emocje, a aby spełnić marzenie, wystarczy odrobina wyobraźni.

Emocje zamiast gadżetów – to się sprawdza!


Pamiętasz, ile razy pod choinką znajdowałeś prezenty, które cieszyły Cię tylko przez chwilę? Kiedy pierwsza ekscytacja minęła, okazało się, że otrzymane na Boże Narodzenie prezenty nie gwarantowały już tak dużej frajdy, jak na początku. Znajome, prawda? Aby uniknąć podobnych „wpadek”, warto w tym roku postawić na coś naprawdę wyjątkowego i wybrać prezenty na święta Bożego Narodzenia z Katalogu Marzeń. Skok ze spadochronem? Wyścigi gokartów? A może udział w rodzinnych warsztatach cukierniczych? Możliwości nie brakuje! Skorzystaj z nich już teraz i uszczęśliw najbliższych w nadchodzące święta.

Daj bliskim czas na… spełnianie marzeń!


Otrzymując voucher pod choinkę tym razem, wielu z nas może obawiać się, że pandemia skutecznie uniemożliwi im ich realizację. W Katalogu Marzeń planujemy kilka kroków do przodu i dlatego na realizację marzeń dajemy aż 12 miesięcy. Przez okrągły rok Ty i Twoi bliscy będziecie mogli wybrać najbardziej odpowiedni dla Was termin i cieszyć się ukrytymi we wnętrzu koperty emocjami. Zimowe szaleństwa na nartach i snowboardzie, letnia przygoda z windsurfingiem, a może wizyta w parku trampolin w jesienne, deszczowe popołudnie? Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Czy trzeba mówić coś więcej?

Prezent na święta z… dostawą do domu!


Pandemia czy nie, nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że najbardziej ekscytujące są prezenty-niespodzianki. Wręczając świąteczny upominek w postaci vouchera, gwarantujesz, że ważne dla Ciebie osoby otrzymają coś, czego z pewnością się nie spodziewają. Ale jeśli chcesz ich zaskoczyć na 100%, zamiast konkretnych marzeń daj obdarowanym możliwość wyboru. Jak to zrobić? Wystarczy zdecydować się na jeden z Pakietów Marzeń i w wigilijny wieczór zostawić go pod choinką.

Dodatkowych emocji dostarczy też niecodzienny sposób dostawy prezentu na Gwiazdkę. Voucher, który w tradycyjnych okolicznościach wielu z nas wręczyłoby osobiście, tym razem można wysłać na przykład za pośrednictwem kuriera albo… zdecydować się na uroczą przesyłkę balonową. Dołączona do głównego prezentu ozdoba z pewnością będzie stanowiła wyjątkową ozdobę każdego wnętrza.

Spełnianie marzeń (dla) małych i dużych


Jeśli szukasz pomysłu na niebanalny świąteczny prezent dla dzieci i dorosłych, koniecznie przejrzyj propozycje zgromadzone w internetowym sklepie Katalogu Marzeń. Znajdziesz tam inspiracje na upominki dla rodzeństwa, rodziców i przyjaciół. Spełnisz nawet najbardziej szalone marzenia bożonarodzeniowe i sprawisz, że święta w czasach pandemii będą naprawdę wyjątkowe dla Twoich bliskich i znajomych.

Z kodem "GRUDZIEN2020" do końca grudnia zyskasz 10% rabatu*. Zobacz, jakie upominki możesz podarować w tym roku na stronie: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie

*Rabat nie działa na Gift Vouchery, vouchery do ebilet.pl i Energylandii. Nie łączy się z aktualnymi promocjami.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
1 Ocena