Liczba klientów, korzystających z usług e-handlowców, nieustannie rośnie. Chcąc stać się liderem na rynku, należy więc nieustanie udoskonalać oferowane usługi oraz formy ich realizacji. Jednym z czynników, wpływających na osiągane wyniki sprzedażowe, jest prosty i intuicyjny system płatności.

Data dodania: 2020-09-15

Wyświetleń: 577

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Metody płatności online – przegląd dostępnych systemów

BLIK

Aplikacja mobilna została stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów. Transakcja realizowana jest pomiędzy klientem a odbiorcą obsługiwanym przez konkretnego agenta rozliczeniowego. BLIK wykorzystuje mechanizm sześciocyfrowych, jednorazowych kodów, składających się z cyfr w przedziale 0-9. Są one generowane przez Polski Standard Płatności na żądanie jednostki finansowej, w której użytkownik ma założone konto bankowe. Kod traci swoją ważność po dwóch minutach. Po upływie tego czasu klient może jednak poprosić o wygenerowanie nowej kombinacji cyfr. Finalizacja transakcji za pośrednictwem BLIK-a trwa kilkadziesiąt sekund. Szczegółowe informacje na temat systemu dostępne są na stronie internetowej https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/blik.

Operacje z wykorzystaniem karty płatniczej

Klienci, korzystający z usług e-handlowców, mogą zapłacić za wybrane produkty za pomocą debetowego, kredytowego lub wirtualnego narzędzia. Konsumenci nierzadko korzystają z karty przedpłaconej. Transakcje przeprowadzane są w różnorodnych walutach. Trzeba jednak pamiętać, iż w tego typu operacjach mogą być naliczane dodatkowe prowizje.

One click payment

Operacje niewymagające zakładania konta w systemie operatora płatności są niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Opierają się one na wykorzystaniu tokenu karty płatniczej. Klient nie musi więc za każdym razem wypełniać danych formularza. Wszelkie informacje zostają bowiem zapisane w systemie. Sprzedawca udostępniający moduł one click payment nie jest zobowiązany do posiadania specjalnego certyfikatu bezpieczeństwa.

Wygodne formy finalizacji transakcji mają duży wpływ na ilość realizowanych operacji w sklepie internetowym. Warto więc skorzystać z oferty sprawdzonego operatora płatności dostępnej na stronie https://www.przelewy24.pl/ i wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb konsumentów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena