Czym są pożyczki bez zaświadczeń? I jakie sytuacje powodują, że zaczynamy szukać tego typu ofert? Są to przede wszystkim niskie dochody, praca na umowę śmieciową lub po prostu brak zdolności kredytowej.

Data dodania: 2019-12-15

Wyświetleń: 734

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Na szczęście nie wszystko stracone, ponieważ istnieją inne formy pozyskania funduszy. Jednym z nich jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń. Pożyczek takich udzielają tzw. firmy pozabankowe, zwane również parabankami. W odróżnieniu od banków ich wymagania co do zdolności kredytowej są zdecydowanie mniejsze, a czasami wystarczy wręcz sam dowód osobisty. 

Zanim zdecydujesz się na taką formę pożyczki, zapoznaj się z ofertą firm pozabankowych, które proponują kredyt bez zaświadczeń.  To bardzo szybka i wygodna forma zaciągnięcia pożyczki. Każdy, kto znajduje się w finansowym dołku, nie mogąc liczyć na pomoc banku może zwrócić się do parabanku z prośbą o udzielenie pożyczki. Można to zrobić także drogą elektroniczną, za pośrednictwem Internetu.To jeszcze bardziej ułatwia sprawę.Jeśli zobowiązanie spłacać będziesz regularnie i terminowo, kolejny kredyt bez zaświadczeń otrzymasz bez najmniejszego problemu. 

Oferta kredytowa jest naprawdę bogata, dlatego należy poświęcić chwilę, by wybrać najlepszy dla siebie produkt finansowy. Decydując się na zaciągnięcie pożyczki, sprawdź wysokość oprocentowania i prowizje firmy, tak aby kredyt był dla Ciebie pomocą, a nie problemem spędzającym sen z powiek. Niektóre firmy,  żeby zachęcić klientów, przy pierwszej pożyczce nie pobierają żadnej prowizji, a RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) czyli całkowity koszt pożyczki wynosi o% ! 

Bardzo przydatnym narzędziem, służącym do wybrania najlepszej dla siebie oferty kredytowej, są wszelkiego rodzaju porównywarki pożyczek. Polecam zdecydowanie skorzystać z tego narzędzia.

Jeśli już zdecydujesz się na produkt tego typu, zastrzyk pieniędzy dostępny jest od ręki. Nie jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę banków, prześwietlających całe nasze życie, by ustalić czy jesteśmy wypłacalni. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena