Każda rodzina jest inna. Pojawienie się w niej dziecka będzie zatem rodziło nie tylko różne emocje, ale także bardzo różne potrzeby. Widać to już na etapie szykowania wyprawki. Wózki dla dzieci są naprawdę różne. Niektóre sprawdzą się lepiej na wsi, inne sprostają warunkom miejskim. 

Data dodania: 2019-12-05

Wyświetleń: 588

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wózek Mima Xari - najlepszy dla eleganckiej mamy

Wózek Mima Xari natomiast będzie odpowiedzią na potrzeby każdej dynamicznej mamy, która ceni sobie bezpieczeństwo oraz niebanalny design. Co więcej, daje możliwość personalizacji i dopasowania do swojego gustu. Bo nikt nie powiedział, że wózki dla dzieci nie mogą być podkreśleniem stylu!

Najlepsze wózki dla dzieci to tak naprawdę te, które odpowiadają na podstawowe potrzeby. Są więc stabilne, lekkie, łatwo się składają, a dzięki odpowiednim kołom rodzice nie muszą przygotować mięśni miesiącami, by dać radę nimi przejechać po otaczającym ich dom terenie. Warto jednak zaznaczyć, że XXI wiek i dostępne dzisiaj na rynku technologie pozwalają stworzyć wózki dla dzieci, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Ba, ich design może zachwycać nawet bezdzietnych! Taki jest właśnie wózek Mima Xari. Co jest w nim wyjątkowego? 

Wózek Mima Xari - styl i innowacyjność 

  • Rośnie razem z dzieckiem 

Wózek Mima Xari zdeklasuje swoich konkurentów, bo posiada opatentowany system gondoli wewnątrz siedziska. Wystarczy odpiąć zamek, a pierwsze  siedzisko z łatwością przemienia się w gondolę. Zapomnij o zmianach, gdy dziecko zacznie samo siadać. Dzięki tej technologii Mima Xari bezapelacyjnie wygrywa każdy ranking wózków. 

  • Jest wykonany z innowacyjnych materiałów 

Wózek niemowlęcy powinien być solidny i bezpieczny. Taką właśnie możliwość daje pianka EVA, którą firma zastosowała po raz pierwszy. To lekki i ciągliwy materiał, na który nałożona została tkanina ze sztucznej skóry. Dzięki temu wózek Mima Xari jest wygodny dla maluszka, niewiele waży, a także łatwo się czyści i wygląda imponująco. Dzięki ponadczasowej elegancji niejednokrotnie prezentowany jest jako wybór znanych osób i gwiazd ekranu. 

Warto podkreślić także odporność kół. Zastosowana w nich technologia „sports shoe” sprawia, że rodzice przez cały okres użytkowania nie mają raczej okazji poznać, co to znaczy dziurawe koło. Najlepsze wózki stawiają komfort i bezpieczeństwo na 1. miejscu. 

  • Pozwala na różne ustawienia siedziska

Wózek Mima Xari pozwala na montaż siedziska zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Z biegiem czasu, gdy twój maluszek będzie coraz ciekawszy otaczającego go świata, widok mamy przestanie mu wystarczać. Bardzo ważne jest także to, że rodzic ma możliwość zmiany kąta nachylenia siedziska w 3 pozycjach. W zależności od nastroju dziecka, możesz rozłożyć je do spania lub podnieść do pozycji siedzącej. Najlepsze wózki zawsze uwzględniają podstawowe potrzeby dziecka, które niejednokrotnie podczas spaceru lubi uciąć sobie drzemkę. 

  • Jest wygodny dla rodzica

Aby jeszcze bardziej zadbać o komfort zarówno dziecka, jak i rodzica, wózek Mima Xari daje możliwość zamontowania siedziska/gondoli na dwóch wysokościach. Ponadto nie ma problemu, gdy mama i tata znacząco różnią się wzrostem. Wózek wielofunkcyjny Mima Xari ma regulowaną rączkę, dzięki której mogą wygodnie prowadzić go zarówno osoby niskie, jak i wysokie. Sprawdzi się również podczas mniejszych zakupów, ma bowiem kosz z wbudowanym workiem i elegancką pokrywą.

  • Łatwo się składa 

Wózek niemowlęcy powinien mieć jeszcze jedną ważną cechę. Istotne jest bowiem to, jak szybko i w jak skomplikowany sposób się składa oraz ile miejsca zajmuje już po złożeniu. Wózek Mima Xari składa się bez trudu, a co ważne - można zrobić to z zamontowanym siedziskiem. Po złożeniu zajmuje maksymalnie 89cm x 61cm x 42 cm. Istnieje również opcja demontażu kół dla dodatkowego zmniejszenia rozmiarów. To sprawia, że można przewozić go w większości bagażników samochodowych. 


 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena