Coraz więcej rodziców decyduje się dzisiaj na podróżowanie z dziećmi. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, linie lotnicze dostosowały swoją ofertę tak, by móc przyjąć na pokład również najmniejszych pasażerów. Warto jednak zaznaczyć, że to, co przydaje się rodzicom w czasie rodzinnych podróży najbardziej, to lekka spacerówka. 

Data dodania: 2021-04-29

Wyświetleń: 610

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Spacerówka do samolotu - jak wybrać?

Dobrze dobrana stanowi ułatwienie nie tylko w czasie samego lotu, ale także podczas podróżowania po nowych, ciekawych miejscach.

Dobrze wybrany lekki wózek spacerowy sprawdzi się nie tylko dla rodzin, które planują długie wycieczki. Warto zauważyć, że to po prostu wygodne rozwiązanie na co dzień. Cechuje się niewielkimi rozmiarami i dużą zwrotnością, co przekłada się na wysoki komfort codziennych spacerów czy zakupów. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, dobrze przemyśl swój wybór. Spacerówka może posłużyć wam nawet kilka lat.

Lekka spacerówka - jak wybrać wózek do samolotu?

Jeśli zależy ci, by twoja spacerówka stanowiła jednocześnie idealny wózek do samolotu, zwróć uwagę przede wszystkim na jej rozmiar po złożeniu. Musi być jak najmniejszy, zwłaszcza jeśli będziesz chciał zabrać go na pokład jako bagaż podręczny. Aby uniknąć wysokich opłat za nadbagaż, nie może to być typowa “parasolka”. Lekkie wózki spacerowe o małych wymiarach przydają się również na co dzień. Bez problemu mieszczą się w bagażniku samochodu i nie zajmują zbyt wiele miejsca w mieszkaniu.

Równie istotne jest to, by wybrana spacerówka była łatwa do składania. Zwróć uwagę, że w czasie podróży niejednokrotnie jest tak, że w jednej ręce trzymasz dziecko. Wózek do samolotu powinien więc mieć maksymalnie uproszczone systemy odpowiadające za złożenie. To również będzie bardzo przydatne podczas codziennych zakupów.

Nie mniej istotna jest waga. Lekka spacerówka to prawdziwy skarb, gdy podróżujesz bez drugiego rodzica. Pamiętaj, że będziesz musiał poradzić sobie z dzieckiem, wózkiem i bagażem - zarówno na lotnisku, jak i po jego opuszczeniu. Im wszystko jest lżejsze, tym lepiej.

Wybierając wózek do samolotu czy spacerówki do zupełnie innych zadań, zawsze zwracaj uwagę na wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Najważniejsze są 5-punktowe pasy oraz wytrzymały stelaż. Liczy się także dodatkowa barierka ochronna i głęboka budka, która chroni twarz maluszka przed promieniami słonecznymi. Wózki na podróż muszą być bardzo komfortowe, dlatego warto wziąć pod uwagę modele z szerokim siedziskiem i rozkładanym oparciem - tak, by maluch mógł się na nim swobodnie przespać.

Z punktu widzenia rodzica liczą się przede wszystkim wspomniane już waga, łatwość składania i rozmiar. Warto jednak zauważyć, że na komfort użytkowania wpływają również zwrotne kółka i duży kosz pod siedziskiem, w którym bez trudu zmieścisz zakupy. Manewrowanie wózkiem w sklepowych alejkach będzie łatwiejsze, a ty zyskasz wolne od siatek ręce.

Bumprider Connect - lekka spacerówka na podróż i na co dzień

Lekkie spacerówki to dzisiaj już niemal standard. Producenci bowiem coraz odważniej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodych rodziców. Wśród wszystkich modeli warto jednak zwrócić uwagę na Bumprider Connect, który cechuje niesamowicie mała waga i łatwość obsługi. Spacerówka została wyposażona w zwrotne kółka przednie i wygodny hamulec nożny, a do jej składania i rozkładania wystarczy używać jednej ręki. To natomiast dopiero początek długiej listy jej zalet.

Nowoczesna spacerówka Bumprider Connect została wyposażona w bardzo wytrzymały stelaż wykonany z praktycznych materiałów, które możesz wyprać w pralce. Rodzice doceniają także zastosowaną w niej praktyczną blokadę, która szczególnie sprawdza się w czasie podróży samolotem, gdy wózek spacerowy znajduje się w luku bagażowym. Jej zaletą jest także pojemny kosz pod siedziskiem. Maluszek natomiast zapięty jest 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa i korzysta z regulowanego do pozycji leżącej oparcia. Dodatkowym wsparciem jest duża budka, która chroni przed promieniami słonecznymi.

Wózek Bumprider Connect to naprawdę praktyczna spacerówka, jednak cechuje ją coś, czego nie ma żaden inny wózek na świecie – opatentowane magnesy. To jedyny na świecie wózek, który można połączyć z drugim wózkiem Bumprider, właśnie za pomocą wspomnianych magnesów, tworząc tym samym wózek dla bliźniaków lub dzieci rok po roku. Genialne, prawda?

Wózek spacerowy Bumprider Connect to doskonały wybór dla rodziców, którzy nie lubią ograniczeń. Sprawdzi się bowiem zarówno w czasie codziennych spacerów, jak i podczas podróży.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena