Współcześni rodzice żyją inaczej niż było przyjęte to jeszcze kilkanaście lat temu. Są zdecydowanie bardziej świadomi i dysponują większą wiedzą na temat wychowywania dzieci - wybierają rodzicielstwo pełne bliskości. Jednocześnie też korzystają z możliwości, które dają im odrobinę wygody, a dziecku zapewniają bezpieczeństwo. 

Data dodania: 2020-10-29

Wyświetleń: 776

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Nosidełko dla noworodka - wsparcie dla rodziców

To m.in. nosidełko dla noworodka BeSafe Izi Transfer, które wspiera rodziców podczas transportowania śpiącego dziecka.

Nie da się ukryć, że współczesne życie przyjęło bardzo szybkie tempo. Biegamy między domem, pracą a sklepami, czasami znajdując czas na krótką chwilę odpoczynku. Gdy na świecie pojawi się dziecko, wszystko to wymaga znacznie większej logistyki i staje się odrobinę bardziej skomplikowane. To przecież mały człowiek, który wymaga naszej uwagi i troski. Jeśli więc istnieją sposoby, które pozwalają sobie to odrobinę ułatwić, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo dziecku, zdecydowanie warto z nich korzystać. Właśnie wygoda jest głównym powodem, dla którego rodzice coraz chętniej wybierają nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe. Pozwala ono bowiem przenosić niemowlę między fotelikiem a wózkiem.

Nosidełko dla noworodka BeSafe Izi Transfer

Nowe nosidełko dla noworodka BeSafe to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które ułatwia przenoszenie nawet kilkudniowego dziecka z miejsca na miejsce - najczęściej z fotelika do wózka. Dzięki temu rodzice nie przerywają mu drzemki, a ono nie traci bezpiecznej dla jego ciała pozycji. Nosidło IZI Transfer zostało zaprojektowane tak, by wspierać naturalny rozwój. Powstało dla dzieci od 1. dnia do 6. miesiąca życia (maksymalna waga dziecka to 9 kg). Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które pozwolą ci bliżej zapoznać się z produktem.

Nosidełko dla dziecka IZI Transfer to innowacyjny produkt, który zapewnia olbrzymie wsparcie w codziennym przemieszczaniu się z niemowlakiem. Dzięki niemu nie będziesz musiał zastanawiać się, czy przerywać maluchowi drzemkę, gdy dojedziecie do domu czy sklepu i przyjdzie czas wysiadania z fotelika. Jego zaletą jest możliwość używania dosłownie wszędzie - zarówno na podwórku, jak w samochodzie. Możesz włożyć je do fotelika, wózka lub używać osobno.

Musisz wiedzieć, że innowacyjne nosidło dla noworodka Izi Transfer powstało w konsultacji z fizjoterapeutami dziecięcymi. Zadbano o to, by przygotowany projekt dopasowywał się do naturalnego kształtu ciała dziecka. Specjalne wypełnienie w okolicach główki sprawia, że jest odpowiednio wspierana w czasie przenoszenia. Niemowlę nie wybudza się z drzemki, ponieważ nie zmienia się jego pozycji, jest otulone i czuje się bezpiecznie.

Zanim nosidło dla dziecka BeSafe IZI Transfer znalazło się na sklepowych półkach, producent zdecydował się poddać je licznym testom pod kątem bezpieczeństwa. Pozwoliło to przekonać się, że wykorzystany do jego produkcji materiał jest dostatecznie wytrzymały. Warto wspomnieć o pozytywnym przejściu przez test na upuszczenie i dobrej ocenie bezpieczeństwa wydanej przez TÜV. Nosidełko jest wygodne w użytkowaniu. Warto podkreślić, że w żaden sposób nie koliduje z uprzężą fotelika, więc dziecko można zapiąć w foteliku wraz z nosidełkiem iZi Transfer.

W opinii korzystających z niego rodziców, nosidełko BeSafe jest dopasowane do potrzeb rodzica i dziecka. Do jego wykonania zostały wykorzystane TENCEL™, który pochłania wilgoć oraz siatka, len i bawełna. Takie połączenie sprawia, że osiągnięto w nim stopień oddychalności, który odpowiada standardom dotyczącym materacy. Mimo cienkiego i lekkiego materiału, pozostaje naprawdę mocne. Warto podkreślić, że jest niezwykle lekkie i bardzo wygodne w przenoszeniu dzięki zastosowaniu miękkiego i elastycznego uchwytu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena