GoldenEye 007 jest to shooter pierwszoosobowy wyprodukowany przez firmę Rare i wydany w 1997r. przez firmę Nintendo. Sama gra została wydana na platformę Nintendo64. Gracz wciela się w postać legendarnego agenta z licencją na zabijanie pracującego dla MI6

Data dodania: 2019-09-16

Wyświetleń: 616

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Naszym zadanie będzie jak zwykle ocalenie świata przed terrorystami, którzy za pomocą broni satelitarnej zagrażają równowadze w polityce światowej. Jako James Bond będziemy eksplorować poziomy i wykonywać różnego rodzaju zadania takie jak: zbieranie lub niszczenie wyznaczonych obiektów, ratowanie zakładników itd.

goldeneye_old_school_games

Naszym zadanie będzie jak zwykle ocalenie świata przed terrorystami, którzy za pomocą broni satelitarnej zagrażają równowadze w polityce światowej. Jako James Bond będziemy eksplorować poziomy i wykonywać różnego rodzaju zadania takie jak: zbieranie lub niszczenie wyznaczonych obiektów, ratowanie zakładników itd. Żeby ułatwić nam wykonywanie zadań otrzymamy do pomocy szereg gadżetów. Jednym z nich i moim ulubionym jest elektroniczny zegarek znany z filmu Live and Let Die. Agent 007 oprócz szerokiego pasma gadżetów miał do dyspozycji również spory arsenał broni, między innymi: pistolety, pistolety maszynowe, karabiny szturmowe, granaty oraz noże, którymi mógł zabijać na odległość. Bardzo ciekawą mechaniką, jaka była zastosowana w grze to skradanie i ukrywanie w cieniu.

goldeneye_old_school_games_1

Aby nasi oponenci nas nie zauważyli i nie wezwali niezliczonej ilości strażników, gracz musiał unikać, niszczyć kamery bezpieczeństwa i po cichu eliminować swoich przeciwników. Oprócz rozgrywki dla jednego gracza mieliśmy do dyspozycji również tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy. W 2010 otrzymaliśmy Remake tej gry dzięki firmie Eurocom Entertainment Software, która go przygotowała. Jeśli ktoś lubi przygody James’a Bond’a to ta gra jest dla niego. Ja niestety nie miałem konsoli Nintendo64, ale myślę, że gra jest naprawdę godna polecenia. Dajcie znać w komentarzach czy i Wy polecilibyście tą grę?                                                    

Licencja: Creative Commons
0 Ocena