Poznaj największy sekret i całą prawdę o nauce języka angielskiego. Teraz niemal każdy może zacząć szybko rozumieć treści w języku angielskim. Nie potrzeba książek, drogich kursów i długich lat w szkolnych ławkach. Artykuł przełamuje mylne przekonanie o tym, że tylko nieliczni mogą zacząć rozumieć ten język.

Data dodania: 2011-02-11

Wyświetleń: 3994

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Poświęć 6 minut na przeczytanie tego tekstu.

Czytelniku. Zapewne sam wiesz, że dzieci uczą się języka błyskawicznie. To fakt. Zastanów się teraz czy Ty, idąc do szkoły podstawowej w wieku 7 lat znałeś już reguły gramatyki i pisownię w języku polskim ? Oczywiście, że nie.
W tym wieku nikt nie uczył Cię reguł gramatyki ani pisowni, a mimo to byłeś w stanie rozumieć prawie wszystko, co mówili do Ciebie dorośli. Sama szkoła podstawowa nauczyła Cię tylko liczyć, czytać i pisać. W wieku 7 lat rozumiałeś już prawie wszystko w języku polskim i nie nauczyła Cię tego szkoła, tylko rodzina i otoczenie.

Przed pójściem do szkoły zadawałeś dużo tych samych pytań: "A co to? A po co?". Pytałeś nawet 10 razy o ten sam przedmiot lub czynność, a rodzice cierpliwie odpowiadali 10 razy: To jest piłka. To jest śpiewak. On śpiewa...

Teraz na tej samej zasadzie wystarczy opanować 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim, żeby zacząć rozumieć 80% treści w tym języku ! Dokładnie tak samo jak uczą się dzieci od najmłodszych lat - przez powtarzanie najczęściej używanych wyrazów. W programie szkół nie przewidziano nauki szybkiego rozumienia języka obcego - istoty ! Szkoły za to mozolnie uczą syntetycznych reguł gramatycznych. Koniec końców 3/4 absolwentów już po roku zapomina to, czego uczono ich przez te wszystkie lata.

Co mi da szybkie nauczenie się 1000 najczęściej używanych angielskich słów ?

Nauczenie się 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim otwiera wszystkie drzwi - jest wytrychem. Pozwala rozumieć do 80% wszystkich przekazów w tym języku wliczając dialogi, teksty i filmy. Dalsza nauka od tego momentu jest zdecydowanie szybsza, przynosi radość i satysfakcje z postępów.
W szkole i na kursach uczą reguł gramatyki i wyjątków oraz zwrotów, które są potrzebne tylko do bezbłędnego pisania, a nie do samego rozumienia języka. Przykładowo słowa typu 'reverend' są bezużyteczne w życiu codziennym, ale szkoły uparcie wtłaczają całą masę niepotrzebnej wiedzy. Wszystko po to, żeby zapchać swoje godziny lekcyjne i utwierdzać ucznia w przekonaniu, że potrzebuje on kolejnych 5 lat w szkolnej ławce.

Czy masz wrażenie, że pomimo wielu godzin spędzonych nad książkami nie rozumiesz nadal języka angielskiego ?

Nauczenie się 1000 specjalnych angielskich słów (najczęściej używanych w codziennym życiu) pozwala rozumieć około 80% treści rozmów, filmów i dialogów. To udowodnione naukowo. Praca, szkoła, studia... Nie ma znaczenia gdzie będziesz  potrzebował tej wiedzy. Korzystasz z tej metody tylko raz, a zdobytą wiedzę stosujesz przez resztę życia.

Zapewne ciągle narzekasz na brak czasu i brak motywacji. Nie można osiągnąć w życiu niczego nowego i wartościowego bez minimum poświęcenia - sam przyznasz. Teraz wystarczy odrobina chęci i 15-20 minut dziennie, żeby po tygodniu-dwóch Twój angielski przeskoczył na wyższy poziom.
Tak, tylko tyle !

Jak i gdzie mogę szybko nauczyć się 1000 najczęściej używanych słów ?

W Polsce jest zaledwie kilka systemów, które uczą angielskiego tą metodą. Niestety, prawie wszystkie są kiepskiej jakości lub ich cena nie przystaje do poziomu nauczania. Prawdziwą nowością i światowym liderem jest pewien kurs, który jako jedyny został opracowany przez specjalistę z 11 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Metoda powstała specjalnie dla osób, które minimalnym wysiłkiem chcą zacząć rozumieć 80% angielskiego

Kurs, o którym mowa wykorzystuje metodę powtórzeń słów na takiej samej zasadzie jak w roli: Dziecko-Rodzic. Ty jako dziecko uczysz się tylko wyrazów, które w języku angielskim są wykorzystywane najczęściej. Wszystko bez zbędnego słownictwa, które absorbuje niepotrzebnie Twój cenny czas.

Teraz każdy może błyskawicznie i minimalnym wysiłkiem poprawić jakości swojego życia z językiem angielskim. Metoda golden1000 pozwala opanować angielskie słowa w 7 lub więcej dni (w zależności od Twojej predyspozycji). Dodatkowo w czasie kursu system regularnie wysyła raporty e-mail i mobilizuje ucznia do systematyczności.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena