Planujesz ślub i wesele w przyszłym sezonie? Być może jeszcze w tym? 

Data dodania: 2019-07-27

Wyświetleń: 839

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wesele w lecie - inspiracje ślubne

W zgodzie z żarem płynącym z nieba przedstawiamy kilka letnich inspiracji ślubnych, jak wianki z żywych kwiatów, wesele plenerowe, wesele w chłodnym i wystawnym zamku oraz kilka kwestii, o których warto zawsze pamiętać - jak odpowiedni kalendarz przygotowań przedślubnych, organizacja wesela i kilka innych. A jeżeli Twoje miasto to Kraków, mamy dla Ciebie dodatkową inspirację!

Ślub i wesele to piękne wydarzenie, które będziecie pamiętali przez długie dekady - dlatego chcecie dołożyć wszelkich starań, by był wyjątkowy. To nie tylko sama koordynacja ślubu i wesela, ale też jego styl, ozdoby, suknia, klimat, goście i wszystkie części składowe wyjątkowego dnia. Zainspiruj się latem - jego energią oraz stylem żeby przygotować swoje wesele w naprawdę wyjątkowy sposób. Twoje ozdoby ślubne muszą być wyjątkowe - być może spodobają Ci się wianki z żywych kwiatów lub bardziej delikatne ozdoby do włosów z żywych kwiatów? Gorący żar lejący się z nieba z powodzeniem schłodzi ślub na zamku ze swoimi grubymi, kamiennymi murami lub głęboko pod ziemią, ślub w kopalni soli w Wieliczce. A jeżeli nie masz do końca czasu, żeby przygotować kalendarz przygotowań przedślubnych (także o tym napiszemy!), być może przydadzą się konsultanci ślubni do pomocy? Niezależnie, czy podoba Ci się wesele w stylu rustykalnym czy boho, przeczytaj.

Inspiracje ślubne

Wesele w plenerze

Jakie wesele może być lepsze podczas upałów, niż wesele w plenerze? Wesele pod namiotem, lub ich wystawnym zestawem jest świetnym, oryginalnym pomysłem, jak zorganizować piękne wydarzenie, które w pełni wykorzystuje cykl natury. Istotną kwestią jest dobranie odpowiedniego miejsca na wesele plenerowe - warto sprawdzić na forach, odpowiedź przyniosą też konsultanci ślubni. Rozstawienie stołów, namiotów i dekoracji jest proste i przyjemne, a świeże powietrze jedynie zaostrzy apetyt - zarówno na catering na wesele w plenerze, jak tańce. Warto pomyśleć o odpowiednim zorganizowaniu kwestii parkietu!

Ozdoby do włosów z żywych kwiatów

Co świetnie pasuje do pięknego, rustykalnego wesela w plenerze? Wianki ślubne z żywych kwiatów bądź mniejsze ozdoby do włosów z żywych kwiatów. To piękny, kobiecy element dekoracji który świetnie sprawdza się, jeżeli chcesz zorganizować wesele w sezonie letnim, a także który doskonale pasuje do stylów takich, jak wesele w stylu boho albo wesele w stylu rustykalnym. Ozdoby bądź wianku ślubne z żywych kwiatów dadzą Ci też możliwość dopasowania ozdób ślubnych, które masz na sobie do całej oprawy florystycznej wesela, tworząc piękna, spójną wizję - nie jest Ci tu nawet potrzebna agencja ślubna Kraków ani żadni konsultanci ślubni - spójrz przede wszystkim na to, jakie kwiaty lubisz! Jeżeli jesteś dobra w czynnościach manualnych, możesz pleść wianek ślubny z żywych kwiatów nawet własnoręcznie - taki da Ci jeszcze więcej satysfakcji, niż gotowe ozdoby do włosów z żywych kwiatów. Ogromnie polecamy!

Ślub na zamku

Ślub na zamku, a być może także i wesele na zamku to bardzo kusząca propozycja, szczególnie w sezonie letnim, kiedy można w pełni docenić grube i stare, chroniące przed upałem mury zamku. Ślub na zamku to propozycja skierowana szczególnie dla par planujących ślub w Krakowie, Wieliczce bądź okolicach - Małopolska obfituje w piękne zamki oferujące takie usługi. Jeżeli nie chcecie organizować sami ślubu i wesela na zamku, z pewnością pomoże Ci w tym firma, jak Konsultanci Ślubni czy Agencja Ślubna. Każdy wedding planner musi legitymować się zapleczem szerokich kontaktów, które ułatwią organizację takiego nietypowego ślubu z weselem.

Ślub w kopalni soli

Jeżeli chcecie uciec od letniego upału, możecie zdecydować się też na ślub w kopalni soli w Wieliczce. Kopalnia posiada 2 wspaniałe kaplice - w tym kaplicę Św. Kingi z pięknymi zdobieniami, która dosłownie zapiera dech w piersiach. To bardzo oryginalny i piękny sposób na ślub - oraz na wesele. Kopalnia soli w Wieliczce oferuje sale z pełnym wyposażeniem gastronomicznym, takim, jak w salach weselnych. To świetna inspiracja - wesele w kopalni soli oznacza także możliwość zamówienia atrakcji, jak zwiedzanie kopalni, rejs jeziorem solnym i inne. Letnie wesele wcale nie musi równać się upałowi!

Kalendarz ślubny przygotowań

Niezależnie od tego, jakie ma być Wasze letnie wesele, musicie pamiętać, żeby przygotować kalendarz ślubny przygotowań. Taki kalendarz ślubnych przygotowań pozwoli Ci dobrze rozplanować wszystkie szczegóły i nie przeoczyć żadnego detalu - o co bardzo łatwa, ponieważ planowanie ślubu i wesela jest pięknym i ekscytującym zajęciem, jednak także wymagającym

Organizacja wesela Kraków

Oczywiście chcecie, żeby wasz ślub i wesele było dokładnie takie, jakie sobie życzycie i nie chcecie zmian w swojej wizji. Często ciężko jednak zadbać o wszystkie szczegóły jednocześnie - rozważcie pomoc konsultantów ślubnych! Konsultanci ślubni Kraków, lub jakiekolwiek inne miasto dopilnują wszystkich szczegółów pracując w ścisłej współpracy z Wami - tak, żeby wszystkie Wasze oczekiwania zostały spełnione w zgodzie z założonym budżetem ślubnym. Organizacja wesela i planowanie ślubu staje się dużo prostsze z pomocą konsultantów ślubnych!

Koordynacja dnia ślubu

Planowanie wesel to nie jedyne, czym zajmuje się wedding planner - w skrócie można powiedzieć, że zajmuje się wszystkim, jak pilnowanie budżetów, planowanie wesel, zaręczyn, ślubów, organizacją wesel zagranicznych, konsultacja w kwestiach, jak wesele pod namiotem czy plenerowe i znacznie więcej. Jednak kwestią, na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest koordynacja dnia ślubu. Konsultanci ślubni pomagają tu w ogromny sposób - dzięki ich czujnemu oku możecie cieszyć się swoim szczególnym dniem zamiast pilnować przebiegu uroczystości. Koordynacja dnia ślubu i koordynacja wesela jest niespodziewanym, ale bardzo skutecznym sposobem na ograniczenie stresu nie tylko swojego, ale również najbliższych.

Twoje wesele w lecie!

Koordynacja dnia ślubu, planowanie wesel, agencje ślubne i piękne, letnie inspiracje - wesele na zamku, ślub w kopalni soli i ozdoby do włosów żywych kwiatów. Lato to piękny czas na planowanie wesela - wykorzystaj go i czerp jak najwięcej satysfakcji!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena