Prezenty ślubne to temat rzeka. Na ich temat napisano już tak wiele, starając się przestrzec gości weselnych przed tym, by nie popełnili faux pa podczas wręczania parze młodej upominku.

Data dodania: 2018-05-22

Wyświetleń: 845

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak wybrać niedrogi, ale efektowny prezent ślubny?

 Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy wybieramy się na wesele i ślub wyjątkowo bliskich osób, którym chcemy podarować coś od serca. Co kupić, aby nie wydać na to horrendalnych sum, ale by prezent wciąż zachował styl i klasę? 

Niedrogi niematerialny prezent na ślub
Niestety, prezenty ślubne najczęściej wyglądają tak, że występują w postaci banknotów włożonych pomiędzy kartki ślubne. Oczywiście, dla naprawdę wielu osób to najlepsze rozwiązanie. Mnóstwo ludzi tuż po swoim ślubie po raz pierwszy urządza wspólne mieszkanie, albo zwyczajnie chce wybrać się w podróż poślubną. Pieniądze zawsze się przydadzą, aby zrealizować te lub inne cele. Jeżeli jednak podarowanie pieniędzy nie wchodzi w grę, warto pomyśleć o upominku, dzięki któremu świeżo poślubieni przeżyją niezapomniane chwile we dwoje. Doskonałym pomysłem będzie zatem podarowanie vouchera do spa, albo na masaż rodem z egzotycznych wysp. Można również zafundować nocleg w eleganckim hotelu, w którym o dobre samopoczucie młodej pary zadba obsługa. Nie jest to prezent materialny, nie będzie można włożyć go do szafki w kuchni, albo przelać na konto w banku. Z pewnością jednak bardzo wiele osób ucieszy perspektywa przeżycia wspaniałych chwil, ze swoim świeżo poślubionym współmałżonkiem.

Niedrogi prezent materialny z okazji ślubu
Prezenty niematerialne, takie jak wspomniane wyżej, na wiele lat będą bardzo przyjemnie kojarzyć się i wywoływać uśmiech na twarzy. Jeżeli jednak preferuje się podarowanie czegoś materialnego, z pewnością również uda znaleźć się coś, co nie będzie kosztowało zbyt wiele. Świetnym pomysłem jest na przykład podarowanie obrazu, który jest wydrukiem wysokiej jakości, wspólnego zdjęcia młodej pary. Najlepiej wybrać zdjęcie, które pochodzi jeszcze z początków znajomości, będzie to cudownym udokumentowaniem historii tej miłości. Generalnie rzecz biorąc, najlepiej skupić się na spersonalizowanych prezentach, które są dedykowane właśnie tej parze. 

Coś do domu
Zawsze i wciąż sprawdzają się prezenty z wyposażeniem do domu. Oczywiście, zwykłe są one mało oryginalne, jednak niektóre rzeczy zwyczajnie się przydają. Chyba większość ludzi ucieszyłoby na przykład nowoczesne żelazko ze stacją parową, albo wygodny blender do robienia koktajli i soków. Nie są to bardzo drogie przedmioty, a wcześniej czy później, każde gospodarstwo domowe trzeba o nie uzupełnić. Jest zatem spora szansa na to, że młoda para ucieszy się z takiego upominku.

Licencja: Creative Commons