Miejsce graweru jest nie tylko na pierścionku. Można nim ozdobić zarówno biżuterię, jak i inne rzeczy. Ten niewielki i wcale nie bardzo kosztowny zabieg sprawi, że upominki od nas będą wyjątkowe. 

Data dodania: 2017-11-16

Wyświetleń: 571

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Grawer - dobry na każdą okazję

Zastanawiasz się co kupić na prezent? Bardzo często w ciągu jednego roku, a nawet miesiąca czy tygodnia, stoimy przed dylematem. Na szczęście z pomocą przychodzą nam możliwości spersonalizowania zwykłych podarków. Grawerowane zegarki i biżuteria są jednym z prostszych sposobów na to, żeby nasz prezent był oryginalny, a jednocześnie funkcjonalny.

Bransoletki z grawerem

 

Bransoletki to dość uniwersalny prezent. Możemy spokojnie przyjąć, że nadają się na każdą okazję. Ale to właśnie grawer sprawia, że zwykła bransoletka, jakich pewnie wiele, staje się niezwykła. Płeć obdarowanego nie ma dużego znaczenia. Męskie bransoletki z grawerem coraz lepiej radzą sobie na rynku prezentów.

 

Bransoletce z grawerem można nadać wyjątkowy charakter. Wystarczy, na niewielkiej powierzchni, krótko wspomnieć o tym, co jest ważne dla obdarowanego.

 

Wisiorki i pierścionki

 

Wisiorki i pierścionki z grawerem zwykle są bardzo intymnymi prezentami. Taki charakter nadaje im często… rozmiar. Na nich nie możemy sobie pozwolić na dłuższy tekst. Dlatego pozostaje nam niezwykle symboliczna wzmianka o jakimś wydarzeniu lub osobie.

 

Zegarki z grawerem

 

Wbrew pozorom, też są dobrym miejscem na grawer. Zegarki ozdobione ulubionym cytatem z książki, filmu lub piosenki, mogą – w oczach obdarowanego - stać się rzeczą najcenniejszą. Jeśli chcesz napisać coś więcej, a pasek jest skórzany, to wystarczy wybrać zegarek z większą tarczą.

 

Grawer nie tylko na biżuterii

 

Jak już wspomniałam w tytule, grawer jest dobry na każdą okazję. Dlatego może się dobrze prezentować nie tylko na ozdobach ciała.

 

Przykładem są prezenty związane z ważnymi wydarzeniami w życiu. Już na chrzcie srebrny obrazek z grawerem to prezentowy standard. Niezależnie od tego, o jakie wydarzenie chodzi, grawer na prezencie pozwoli przez długi czas nie zapomnieć o okolicznościach. Piersiówka kupiona na urodziny może i będzie używana, ale z czasem w pamięci zatracą się szczegóły wejścia w posiadanie jej. Za to piersiówka z grawerem będzie niezmiennie o nich przypominać.

 

Grawer czyni praktyczne prezenty niezwykłymi. Dzięki niemu nie trzeba chodzić na kompromisy pomiędzy funkcjonalnością a wyjątkowością prezentu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena