Bon podarunkowy Allegro to świetna propozycja dla osób, które chcą sprawić najbliższym wyjątkowy i trafiony prezent. Karta upominkowa daje możliwość dokonania zakupów w serwisie, który oferuje użytkownikom ponad milion produktów.

Data dodania: 2022-07-18

Wyświetleń: 291

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bon podarunkowy Allegro – co warto wiedzieć o płatności kartą przedpłaconą?

Jak i kiedy można wykorzystać bon podarunkowy Allegro?

Doładowanie Allegro wykorzystuje się w chwili finalizacji transakcji. Oznacza to, że po wybraniu interesujących nas produktów, które umieścimy w koszyku, wygramy na licytacji lub klikniemy „Kup Teraz”, wybieramy opcję „Masz kod lub kartę podarunkową?”. Wpisujemy kod i możemy skorzystać ze zniżki zależnej od wykupionego lub otrzymanego kuponu. Bon podarunkowy Allegro jest ważny przez 12 miesięcy od chwili zakupu. Po utracie ważności nie można skorzystać z bonifikat. Poza tym istnieje jeszcze kilka sytuacji, kiedy nie możemy użyć karty. Są to przypadki takie jak kupowanie produktów na raty, próba nabycia karty upominkowej lub jej wcześniejsze wykorzystanie.

Doładowanie Allegro – co warto wiedzieć o karcie upominkowej?

Płatność za pomocą karty upominkowej Allegro obejmuje wszystkie produkty, o ile ich wartość nie przekracza kwoty bonu. Natomiast jeśli chodzi o koszt przesyłki, trzeba ją opłacić samemu, wykorzystując inne formy płatności. Kiedy koszt naszych zakupów jest niższy niż fundusze dostępne na karcie, nie musimy się przejmować tym, że ich nie odzyskamy. Tak zwana kwota reszty zostaje przekształcona w kolejne doładowanie Allegro. Dopóki całkowicie nie wykorzystamy dostępnych środków, proces ten będzie się powtarzał. Jeżeli szykujemy duże zamówienie, nie możemy natomiast zapłacić za pomocą kilku kuponów, którymi zostaliśmy obdarowani. W takim wypadku lepiej rozdzielić zakupy na parę części. 

W jaki sposób można nabyć bon podarunkowy Allegro?

Chcąc obdarować najbliższych kartą upominkową Allegro mamy do wyboru dwie metody – elektroniczną i stacjonarną. Korzystając z pierwszego sposobu, należy wybrać dostępne w ofercie sklepu Allegro nominały kart w wersji cyfrowej. Możemy wybierać spośród wartości – 20, 50, 100, 150, 250 i 500 zł.

Bon podarunkowy Allegro można kupić również w wersji fizycznej. Dostępne są w trzech nominałach: 25, 50 i 100 zł. Wśród partnerów stacjonarnych Allegro znajduje się kilkanaście sieci placówek, takich jak stacje benzynowe, hipermarkety czy saloniki prasowe. W przypadku sklepów takich jak Żabka, Kolporter oraz Pepco karty dostępne są w postaci kodów drukowanych na paragonie. Natomiast w innych można nabyć karty plastikowe.

Dlaczego warto skorzystać z karty upominkowej Allegro?

Doładowanie Allegro to przede wszystkim świetny pomysł na prezent. Sklep internetowy Allegro oferuje ponad sto milionów ofert produktów z różnych kategorii. To największa taka platforma w Polsce. Na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Kiedy nie wiemy, jaki upominek sprawić naszym bliskim – karta upominkowa Allegro będzie najlepszym wyjściem. Z pewnością nasz podarunek ucieszy obdarowywaną osobę.

Ponadto bon podarunkowy Allegro można dostać w wielu placówkach stacjonarnych, nawet pobliskich sklepach, jak Żabka, do której zawsze nam po drodze. Dlatego nawet w sytuacji, kiedy zapomnimy kupić komuś prezent – szybko możemy zdobyć świetny upominek. Dużą zaletą jest również możliwość korzystania z karty do chwili, aż wyczerpiemy całkowicie środki. 

Doładowania cyfrowe to również znakomity sposób na sprawienie prezentu większej liczbie osób. Na przykład, jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz podarować swoim pracownikom miły upominek w postaci karty upominkowej Allegro.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena