Mikołajki za pasem. Zaraz po nich nadejdą Święta Bożego Narodzenia. Zastanawiasz się, co dać swym bliskim w tym szczególnym czasie? Przeczytaj ten poradnik, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla bliskiej osoby. Bez względu na to, czy obdarowanym będzie Twój chłopak, Twoja dziewczyna, mąż, dziecko, babcia, dziadek, czy rodzicie - warto przemyśleć temat prezentu już wcześniej. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie bieganiny na ostatnią chwilę i wybierzesz trafiony podarunek.

Data dodania: 2022-11-07

Wyświetleń: 331

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Prezent na mikołajki do 30 zł - najlepsze propozycje

Od czego zacząć?

Warto na początku stworzyć listę osób, którym chcesz sprawić prezenty. Gdy już zdecydujesz, kogo obdarujesz, dobrze będzie zastanowić się nad budżetem, jaki chcesz na to przeznaczyć. Przykładowo, jeśli ma to być prezent do 30 zł, przemnóż tę kwotę razy liczbę osób, którym sprawisz podarki. Obojętnie, czy będzie to prezent do 30 zł dla chłopakaprezent do 30 zł dla dziewczyny, czy też prezent na święta za 30 zł dla członka Twojej rodziny. Następnie zastanów się, co te wybrane przez Ciebie osoby lubią. Jeden człowiek może preferować prezenty praktyczne, inny ceni sobie estetykę, kolejny opowiada się za minimalistycznymi prezentami. Jest to bardzo ważna kwestia, zwłaszcza, że prezent ma być uciechą przede wszystkim dla obdarowanego.

Prezent praktyczny, czyli jaki?

Myśląc "praktyczny prezent", myślisz pewnie: żelazko, odkurzacz, itp. Zgadza się, są to prezenty praktyczne, jednak nie będą odpowiednie dla każdego. Niektórych ludzi mogą wręcz obrazić. Podarunkiem spełniającym funkcję praktyczną może być na przykład gadżet, o którym dana osoba wspominała od dłuższego czasu. Na przykład ładowarka do telefonu, termos na herbatę, kubek termiczny, poduszka, koszulka z ciekawym nadrukiem bądź ciepłe skarpety lub termofor. Jak zostało wspomniane wcześniej, warto poznać preferencje osoby, którą pragniesz obdarować, by móc wpasować się w jej oczekiwania i tym samym sprawić jej radość, a przy okazji sobie. Poza tym dawanie samo w sobie jest czynnością bardzo przyjemną.

Co, jeśli mój prezent będzie nietrafiony?

Prezent na mikołajki do 30 zł wydaje się być niedrogi. Można jednocześnie za tę kwotę kupić coś znaczącego, co osoba obdarowana zapamięta na długi czas. Co jednak, jeśli prezent na święta do 30 zł okaże się nietrafiony? Można tego uniknąć, już na etapie zakupu prezentu. Można wybrać podarek w sklepie, który oferuje możliwość wymiany gadżetu na coś innego. Można także… zapytać osobę, którą pragniesz obdarować, co chciałaby dostać. Niby tak oczywiste wyjście, a jednak tak mało osób się na nie decyduje. Dobrą opcją wydaje się być także karta podarunkowa do określonego sklepu bądź galerii handlowej. Prezenty na święta do 30 zł to nie lada wyzwanie, stąd zwiększa się popularność podarunków w formie voucherów.

Prezent na mikołajki do 30 zł - najlepsze propozycje

Jeśli brakuje Ci pomysłu i nie wiesz co wybrać, możesz skorzystać z gotowych propozycji prezentów wskazanych poniżej.

Prezentem na mikołajki dla dzieci do 30 zł może być na przykład kompozycja ze słodyczy wraz z maskotką. Z racji określonego na 30 zł budżetu maskotka nie będzie zbyt duża, jednak warto rozejrzeć się za czymś ciekawym. Idealny prezent na mikołajki dla chłopaka do 30 zł to na przykład ciekawy kubek do herbaty (pod warunkiem, że jest on miłośnikiem tego napoju). Może to być także koszulka z nadrukiem. Z kolei prezent dla koleżanki na święta do 30 zł może zostać stworzony z miękkiej poduszki z ciekawym printem oraz ulubiona czekolada.

Bądź kreatywny/kreatywna i znajdź wymarzony prezent. Możesz odwiedzić nasz sklep mistickers.pl. Z pewnością znajdziesz tu coś odpowiedniego.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena