Nie wiesz jaki prezent wybrać dla miłośnika militariów? Wybierz taki, który rozbudzi w nim ciekawość i wyzwoli adrenalinę. Wykup mu przelot samolotem lub kurs obsługi broni.

Data dodania: 2016-11-28

Wyświetleń: 1304

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Świąteczny prezent dla miłośnika militariów

Świąteczny prezent dla faceta nie musi ograniczać się do kolejnej pary skarpetek, zestawu dezodorantów czy zakupu nowego krawata. Jeśli twój wybranek jest fanem militariów możesz sprezentować mu np. kupon do strzelnicy, wejście na pole paintballowe czy też przejażdżkę wojskowym czołgiem T-55 ''Merida''.

Ekstremalne strzelanie

Prezenty na święta dla niego nie powinny być nudne. Kupon na ekstremalne strzelanie to idealny wybór dla fana militariów i wojska. W jego ramach przeprowadzany jest kurs strzelecki z różnego rodzaju broni o odmiennej budowie. Oferowane jest po 50 strzałów m.in. z pistoletu Glock 19 5,6mm, TT 7,62mm, Glock 17, karabinu AK 47 oraz strzelby gładkolufowej Winchester Defender. Za około 250 złotych, instruktor uczy jak posługiwać się bronią i jaką postawę do strzelania wybrać. To świetna propozycja dla osób szukających odrobiny adrenaliny i dreszczyku emocji.

Gra w paintball

Miłośnicy militariów kochają rywalizację, dlatego dobrym prezentem dla nich może okazać się kupon na grę w paintballa. To fantastyczny pomysł na rozrywkę na świeżym powietrzu, która pozwala poczuć się jak prawdziwy żołnierz na polu bitwy. Pojedyncze wejście na pole paintballowe z wypożyczeniem broni, kompletem kulek i ochraniaczy to koszt około 50 złotych. Kupując kupon dla miłośnika militariów warto jednak sprezentować mu grę dla kilku osób, tak by mógł on się bawić razem ze swoimi znajomymi.

Przejażdżka czołgiem

Każdy fan militariów marzy o przejażdżce czołgiem. Za około 100 złotych można wyruszyć na czołgowisko w Chrcynnie koło Warszawy i przejechać się na korpusie T-55 "Merida". To czołg o mocy ponad 500 koni mechanicznych, potrafiący rozpędzić się do 50 km/h. Wyposażony jest w armatę D-10T2S kalibru 100 mm oraz karabiny maszynowe PKT kal. 7,62 mm oraz DSzK-Mkal. 12,7 mm. Czas trwania przejażdżki to około 20 minut.

Lot samolotem

Fani militariów lubią także samoloty. Za około 300 złotych można im sprezentować około 20 minutowy lot awionetką. W cenie prócz samego lotu jest także kurs bezpieczeństwa, który trwa około godziny. Lot awionetką to solidny zastrzyk adrenaliny i świetny sposób na poznanie świata z perspektywy ptaka. Piloci gwarantują wspaniałe widoki, pełen profesjonalizm, miłą atmosferę i solidną dawkę radości.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena