Wyjazdowi za granicę zawsze towarzyszy stres. Decydując się na podróż wielu z nas rozważa wybór środka transportu. Staje się to nie lada wyzwaniem. Co wybrać? Do dyspozycji mamy wiele opcji: samolot, autobus, bus door to door, który zawiezie Cie pod wskazany adres, a może własny samochód?

Data dodania: 2017-07-26

Wyświetleń: 654

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dlaczego warto podróżować busem?

Trudno podjąć decyzję! Wybierając samolot, musisz mieć na uwadze to, że musisz najpierw dotrzeć na lotnisko. Autobus? Długie oczekiwanie na przystanku, ograniczona ilość zabrania bagażu, liczne przesiadki... Samochód? Liczba spędzonych godzin jako kierowca, może skutecznie zniechęcić Cię do dalszej podróży. A więc bus? Co sprawia, że to właśnie ten środek transportu powinniśmy wybrać?

Korzyści z wyboru busa

Już od wielu lat najczęściej wybieranym środkiem transportu są busy. Długa lista zalet sprawia, że coraz częściej decydujemy się podróżować busami. Dlaczego warto wybrać taką formę transportu?

Po pierwsze - Oszczędność

Podróżowanie busami to tani sposób, aby dotrzeć w wyznaczone miejsce. Liczne promocje i programy lojalnościowe pozwalają zaoszczędzić, w szczególności gdy wybierasz stałego przewoźnika. Równie kuszącym jest, możliwość rezerwacji przejazdu w formie elektronicznej.

Po drugie - Door to Door

Door to door to transport z adresu pod wskazany adres. Na czym polega fenomen tego środka transportu? Odpowiedź zawarta jest w samej nazwie tej usługi. Nie musisz wypatrywać pojazdu stojąc w pełnym słońcu czy też  moknąć na dworcu lub przystanku. Door to door gwarantuje odbiór podróżnego wprost spod drzwi jego domu. Dzięki takiemu rozwiązania z pewnością zaoszczędzisz dużo czasu i co najważniejsze zminimalizujesz stres związany z poruszaniem się po obcym mieście.

Po trzecie - Bezpieczeństwo

Doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważne w podróży jest doświadczenie i znajomość drogi. Każdy przewoźnik za priorytet stawia sobie bezpieczeństwo swoich pasażerów - dobiera wykwalifikowanych kierowców, którzy posiadają duże doświadczenie i doskonale znają trasę. Dodatkowo nowoczesne busy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy poczuć się całkowicie zrelaksowani.

Po czwarte - Wygoda

Nowoczesna flota pojazdów wyposażona jest w komfortowe i rozkładane fotele, które możesz dostosować do swoich potrzeb, klimatyzację oraz sprzęt elektroniczny. Można wymieniać w nieskończoność elementy dzięki, którym podróż nie musi być męczącym wspomnieniem. Poza tym busy dysponują taką przestrzenią, która pozwala na zachowanie prywatności. Kolejną rzeczą, która wpływa na komfort podróży jest mała liczba przewożonych osób, czego konsekwencją jest większa wygoda.

Po piąte - Więcej bagażu

Podróżując autobusem czy samolotem, musisz liczyć się z ograniczeniem bagażu, głownie z powodu znikomej ilości miejsc. Często za dodatkową sztukę bagażu zapłacisz więcej niż za sam bilet. Decydując się na podróż busem, możesz zabrać wszystko co będzie Ci potrzebne.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena