Katalogowanie stron internetowych. to pozycjonowanie i reklama w internecie. Czasami może poprawić pozycję strony www w Google, innym razem odwrotnie. Jak więc poprawić jakość katalogowania, na co zwracać szczególną uwagę? Pomocna okaże się dla nas lista skutecznych katalogów internetowych. Top 50 i Top 100 Katalogów stron. 

Data dodania: 2016-12-09

Wyświetleń: 1261

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Katalogowanie stron internetowych jest bardzo blisko związane z pozycjonowaniem. Każdy właściciel strony internetowej powinien zadbać o to, aby pojawiła się ona w skutecznych katalogach internetowych. Dopiero wtedy do strony będą prowadziły linki z wartościowych katalogów, a Google oceni to bardzo pozytywnie. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy wybieramy te najlepsze katalogi internetowe, o wysokim Page Rank, a przede wszystkim moderowane i właściwie uporządkowane. 

Tylko takie skuteczne katalogi internetowe będą gwarnatowały wartościowy wpisy dla naszej strony www. W takich katalogach internetowych będziemy mogli umieścić wpis na temat naszej strony firmowej, sklepie internetowym, blogu, serwisie czy forum. Aby dobrze zacząć, to musimy wiedzieć, na które katalogi internetowe warto się zdecydować. 

W tym celu została przygotowana specjalna lista TOP 50 i TOP 100 katalogów internetowych oraz lista skutecznych katalogów stron, katalogi z wysokim page rank. Wystarczy takie hasła wpisać w Google, a wyskoczą nam gotowe listy wartościowych katalogów, w których warto jest uzyskać wpis prowadzący do naszej strony internetowej. 

Ale lista takich skutecznych i wartościowych katalogów to dopiero początek. Szybko należy zwrócić uwagę na jakość wpisów, które umieszczamy w takich katalogach.

Wartościowe wpisy w katalogach internetowych

- Po pierwsze wpis powinien zostać umieszczony w kategoriach tematycznych dopasowanych do naszej strony. 

- Po drugie każdy wpis musi być w pełni unikalny. Oznacza to, że nie kopiujemy treści wpisów do kolejnych katalogów. Przyjmujemy zasadę, że jeden unikalny wpis na 1 katalog, żadnego kombinowania, ponieważ Google od razu to wychwyci. 

- Po trzecie nasze wpisy twórzmy jak najdłuższe. Czasami wystarczy wpis o długości 300 znaków ze spacjami. Natomiast wartościowy katalog internetowy daje nam możliwość przygotowania wpisu o długości do nawet 2000 znaków, więc warto z takiej propozycji skorzystać. 

- Po czwarte kiedy umieściliśmy już wpis, to oceńmy nasz artykuł za pomocą dostępnych gwiazdek. Pozwoli to innym internautom, korzystającym z takich katalogów, o wiele szybciej zauważyć nasz wpis, a zarazem skorzystać z oferty, którą im zapewniamy. 

- Po piątek katalogujmy kilka wpisów każdego dnia. Zbyt wiele wpisów, od kilkunastu do kilkudziesięciu na dzień, mogłoby negatywnie odbić się na pozycjonowanie - nie wyglądałoby na naturalne dla Google. Dlatego kilka wpisów dziennie. 

Oto kilka wskazówek, dzięki którym Wasze katalogowanie stron internetowych przyniesie o wiele skuteczniejsze efekty w pozycjonowaniu. Skorzystało na tym już miliony właścicieli stron internetowych i Wy także możecie do nich dołączyć. 

Wsparcie w katalogowaniu

Jeśli jednak potrzebne jest Wam wsparcie, to zawsze możecie skorzystać z pomocy Seo Copywritera, którzy przygotuje dla nas unikalne wpisy do katalogów internetowych. Możliwe, że dodatkowo specjalizuje się w katalogowaniu. Inna możliwość to późniejsze samodzielne katalogowanie bądź zatrudnienie firmy seo, agencji reklamowej, która się w tym specjalizuje. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena