Pamiętacie jak w przedszkolu, wszystkie swoje rzeczy mieliście podpisane? Nie było możliwości, że coś “zginie”.

Data dodania: 2016-02-10

Wyświetleń: 2654

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Naklejki z logo firmy - “podpisz” swoje narzędzia!

Okazuje się, że w dorosłym życiu podpisywanie przedmiotów może być równie ważne, choć okoliczności się odrobinę zmieniły. Dlatego naklejki z logo firmy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Wiele przedsiębiorstw (między innymi budowlanych) boryka się z problemem “zaginionego” sprzętu. Pozostawiony po godzinach pracy ekwipunek ginie lub jest przywłaszczany przez właścicieli posesji/obiektu. Nawet jeżeli pracownik jest pewny, że łopata w garażu obok należy do niego, nie jest w stanie tego udowodnić.

Co w takiej sytuacji zrobić?

Oczywiście kupić nową łopatę, bo tamta została już spisana na straty.

Niestety zazwyczaj jest to sprzęt o niemałej wartości i ciągłe kupowanie nowych niezbędnych egzemplarzy nie wchodzi w grę. Wówczas najlepszym i jednocześnie najprostszym rozwiązaniem jej podpisanie sprzętu.

Nie mówię tu oczywiście o łapaniu za marker i bazgroleniu po wartościowych narzędziach (choć to też jest opcja), ale o profesjonalnym podpisie.

Przygotowane w tym celu naklejki na narzędzia są przystosowane do trudnych warunków. Dzięki laminatowi wszelkie czynniki zewnętrzne tj. pogoda, brud, uszkodzenia mechaniczne im niestraszne i co w tym przypadku bardzo ważne nie można ich odkleić! Super mocny klej jest przeznaczony do trudnych powierzchni i warunków, odklejenie go wymaga super mocy ;)

Już wiecie, że naklejki nie da się pozbyć, co jednak z jej wyglądem?

Naklejka będzie wyglądała, jak tylko wam się podoba. Standardowo zawiera logo, nazwę firmy i jest w kształcie prostokąta. Jeżeli jednak chcielibyście, żeby była w kształcie kleksa, strzałki czy butelki po koniaku nie stanowi to żadnego problemu. Również kolorystyka i ilość informacji jest zależna jedynie od waszych preferencji i projektu.

To jak? Macie dość kupowania ciągle nowych narzędzi?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena