Monodram muzyczny Eli Walczak to dowcipna opowieść o Buenie, która ma poważny problem do rozwiązania Kocha czy nie. Jeśli nie, to dlaczego?

Data dodania: 2015-12-21

Wyświetleń: 1031

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

NOTATKA PRASOWA - INFORMACYJNA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Monodram „Jedna kobieta w projekcie Miłość”

Buena jest świetną showmenką, prowadzącą swój program telewizyjny. Używa wszelkich możliwych metod, żeby przyciągnąć przed telewizory publiczność: tańczy, śpiewa, recytuje wiersze, gra na djembe i potrafi być sprawnym terapeutą, prowadząc na wizji „regresing” -powrót do dzieciństwa. Ta terapia ma na celu pokazanie publiczności, w jaki sposób rodzice wpłynęli  na jej nieudane małżeństwo z Bienem. Odcinek  programu „Czym jest Miłość” Buena prowadzi na Majorce. W trakcie długiej przerwy reklamowej i przed wejściem na wizję, dziennikarka odpoczywa na plaży razem ze swoim mężem, który nie jest zainteresowany jej wiecznymi pretensjami i skupianiem się na lansowaniu w mediach. Dlatego jej monolog jest wyłącznie wewnętrzny. Buena  próbuje ratować swoje małżeństwo, zanim skończą się reklamy.  Czy jej się uda?

„Jedna kobieta w projekcie Miłość” – to komedia muzyczna. Monodram Eli Walczak aktorki, autorki projektu ”Enamorada” , autorki książki pod tym samym tytułem.

Czas trwania spektaklu 90 minut.

Informacje na www.facebook.com/the.enamorada i na blogu theenamorada.wordpress.com

Patronat medialny Artelis.pl 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena