Aby reklama była skuteczna, musi przyciągać wzrok i dać się zapamiętać. Jeżeli prowadzisz firmę, zapewne wiesz, że liczy się przede wszystkim sposób jej prezentacji, a także łatwość skojarzenia reklamy z konkretnym produktem czy usługą.

Data dodania: 2015-03-19

Wyświetleń: 960

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Aby klient zauważył twoją działalność, warto postawić na rozwiązanie, na którym na pewno zatrzyma wzrok. Pomocny może się tutaj okazać baner wielkoformatowy.

Wielkość = skuteczność

Reklama wielkoformatowa należy do najbardziej skutecznych. Dlaczego? Spróbuj sobie przypomnieć plakat, który ostatnio zwrócił twoją uwagę.

Zapewne pomyślałeś o wielkim billboradzie lub banerze na ścianie kilkunastopiętrowego bloku? Właśnie tak to działa - im większy format reklamy, tym trudniej ominąć ją wzrokiem.

Dlaczego warto drukować na dużych formatach?

Druk wielkoformatowy ma jeszcze inne, czysto techniczne zalety. Przede wszystkim nie wpływają na niego warunki atmosferyczne - jest odporny na deszcz, słońce, śnieg, wiatr i tym podobne zjawiska pogodowe. Z tego względu może z powodzenie być wieszany w różnego rodzaju lokalizacjach i na różnych przestrzeniach.

Oprócz tego kolory na banerach zachowują swoją głębię, co sprawia, że nasycone barwy zatrzymują wzrok odbiorców. Wreszcie, tego rodzaju nośniki łatwo przetransportować i zamontować w innym miejscu.

Najważniejsze jednak zostało powiedziane już wcześniej - wielkie banery reklamowe przyciągają spojrzenia potencjalnych klientów. Jeżeli na dodatek zrobione są w sposób ciekawy, inteligentny i nieco dowcipny, a czasem nawet odrobinę kontrowersyjny, można się spodziewać, że w krótkim czasie liczba klientów znacznie wzrośnie.

Ze względu na wzrost popularności druku na dużym formacie zamówienie wielkoformatowych banerów reklamowych we Wrocławiu, Krakowie czy Warszawie oraz innych większych miastach nie sprawi żadnej trudności, a coraz częściej tego typu usługi mozna spotkać również w mniejszych miejscowościach.

Warto jedynie sprawdzić oferty drukarni w swoim mieście i wybrać tę, która będzie ci najbardziej odpowiadać.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena