W czasach, gdy jestesmy coraz bardziej zabiegani, nie mamy czasu na umacnianie i pielęgnowanie relacji między małżonkami czy partnerami życiowymi. W poniższym artykule udowodnimy, że wcale nie wymaga to poświęcania wiele czasu czy pomysłowości. Wszystko co jest Wam potrzebne znajdziecie praktycznie w zasięgu ręki.

Data dodania: 2014-08-01

Wyświetleń: 1177

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wygoń nudę z sypialni

A możliwości jest tu naprawdę dużo. I w czasach internetu oraz sexshopów nie wymaga to poświęcania wiele czasu czy pomysłowości. Wszystko, co jest nam w tym celu potrzebne znajdziemy w tych dwóch wymienionych miejscach.

Blogi, fora tematyczne, czaty, e-poradniki czy nawet filmiki online są nieocenioną kopalnią gotowych pomysłów, co zrobić, by żar pomiędzy partnerami nie wygasał, a wręcz rozpalał się jeszcze bardziej. Poszukiwanie inspiracji także będzie zapewne ciekawie spędzonym czasem. W drugiej kolejności możemy udać się do sexshopu lub sklepu online w poszukiwaniu gadżetów/zabawek, które mogą okazać się ciekawym urozmaiceniem chwil we dwoje. Na początek polecamy szczególnie sięgnięcie po artykuły, które będą oddziaływały na Wasze zmysły. Są to takie gadżety jak olejki do masażu, chusty do zawiązywania oczu, kadzidełka zapachowe czy 'fikuśna' bielizna. Możemy się tam zaopatrzyć w gry erotyczne zawierające zadania do wykonywania przez partnerów.

Po przeszukaniu kilku lepszych blogów oraz wizycie w sklepie z artykułami erotycznymi nie będziecie mieć już wymówek, że nie macie czasu pomyśleć, zaplanować intymne chwile. Utrzymanie i rozwijanie intymnej więzi jest misją najwyższej rangi, która przekłada się bezpośrednio na codzienne relacje pomiędzy małżonkami czy partnerami, na zmniejszenie wpływu codziennych stresów, a nawet na większe sukcesy w pracy i zadowolenie z życia.

A jeśli przynajmniej jedno z Was ma bujną wyobraźnię i pomysłowość, odłóżcie na bok czytanie blogów internetowych i inne poradniki i napiszcie własny blog! Może to być blog na bezpłatnej platformie, z opcją prywatności treści, gdzie tylko Wy dwoje będziecie mogli wymieniać się pomysłami na wspólne igraszki, umawiać się na to, co będziecie robić razem wieczorem czy dzielić się tym, co do siebie czujecie. Czasem taka pisana forma wymiany myśli jest dla nas mniej krepująca, pozwalamy sobie na odważniejsze uzewnętrznienie, niż mielibyśmy powiedzieć to drugiej osobie bezpośrednio w oczy. Natomiast spotkanie po pracy, rozstaniu, wykorzystacie już tylko na działanie, a nie na rozmowie! A do tego będziecie oboje doskonale wiedzieli czego oczekuje dziś druga strona. Czyż to nie kusząca możliwość?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena